باید نقاط ضعفم را برای آینده اصلاح کنم/ هدفم کسب سهمیه المپیک است


به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون وزنه برداری، علی داودی پس از کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: رقابت من و گورمیناسیان ورزشکار ارمنی بود که یکی از وزنه برداران بسیار خوب و صاحب نام کشور است. جهان. برنامه این بود که در تک ضرب فاصله را از حریف کم کنم و در حرکت دو ضرب جلو بیفتم، اما متأسفانه در تک ضرب به دلیل مشکلات فنی جزئی که داشتم، طبق برنامه پیش نرفت. به محض اینکه به اردو برگشتم، در تمرینات یک به یک روی این مسائل فنی کار خواهم کرد تا برای جام جهانی آماده شوم.
وی با اشاره به دلایل غیبت یک ساله خود در مسابقات گفت: آسیب دیدگی شانه من بدتر شده است. اینها بهانه نیست و حتما روی نقاط ضعفم کار خواهم کرد. در حرکت دو نفره نسبت به قبل از نظر قدرت و تکنیک بسیار پیشرفت کرده ام اما در حرکت یک نفره تقریبا 2 ماه است که تمرینات با وزنه های سنگین را شروع کرده ام. با توکل به خدا سعی می کنم در کمتر از 2 ماه در کلمبیا شوت بهتری بزنم و انتقام بگیرم.
داوودی در پایان گفت: شرایط اردو نسبت به قبل بسیار بهتر است و امیدواریم بهتر از این هم شود. سعی می کنم برای المپیک پاریس سهمیه بگیرم. می دانم راه رسیدن به سهمیه المپیک خیلی سخت است اما تمام تلاشم را می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید