با Seeking Health – Madeline Nutrition ، مکمل های خود را برای سال 2020 ذخیره کنیداگر شنیده اید که من درباره رژیم مکمل های قبل از تولد (یا مکمل ها به طور کلی!) صحبت می کنم ، پس به احتمال زیاد من را در مورد شرکت Seeking Health شنیده اید.

من آنها را قبل از زایمان بسیار توصیه می کنم (آنها همچنین دارای فرم های جویدنی و پودر پروتئین هستند!) ، و هر جا که می روم آنزیم های گوارشی آنها را مصرف می کنم!

امروز دوستان من در Seeking Health بزرگترین فروش سال نو خود را ارائه می دهند ، اما در 7 ژانویه به پایان می رسد! من فقط سفارش ماهانه خود را دریافت کردم و می خواستم مطمئن شوم که شما نیز فرصتی برای صرفه جویی در مکمل ها دارید!

اگر شما هم مانند من علاقه مند به سلامتی هستید ، می دانید که مکمل های با کیفیت خوب چقدر مهم هستند (و پیدا کردن آنها با قیمت مناسب چقدر دشوار است!)

Seeking Health یکی از مارک های مکمل من است. چرا؟ زیرا من از اول می دانم که برخلاف بسیاری از شرکت های مکمل دیگر ، با مواد اولیه با کیفیت و قابل اطمینان ساخته شده اند.

علاوه بر این ، فرمولاسیون آنها توسط دکتر بن لینچ ، متخصص تغذیه و اپی ژنتیک طراحی شده است. دکتر لینچ محصولات Seeking Health را با استفاده از اشکال زیستی ویتامین ها و مواد معدنی – مواد مغذی در فرم هایی که بدن شما واقعاً می تواند تشخیص دهد و به راحتی استفاده کند ، طراحی می کند. این خیلی مهم است!

اگر قصد دارید به فروش سال جدید بروید … در اینجا برخی از محصولات مورد علاقه من برای امتحان کردن یا ذخیره کردن آنها وجود دارد:

  • مطلوب قبل از زایمان

  • B12 فعال با L-5-MTHF

  • الکترولیت بهینه

  • هضم فشرده

  • کامپیوتر بهینه

از پس اندازهای سالم و سلامت مطلوب لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید