براد کوپر، مت بومر را در صحنه فیلمبرداری فیلمش “Maestro” می بوسد!!


زمان کمی عشق در پارک است! بردلی کوپر و مت بومر در حالی که برای فیلم بعدی خود آماده می شوند در خیابان های نیویورک با شور و اشتیاق یکدیگر را می بوسند.

بردلی کوپر سر صحنه فیلم جدیدش “Maestro” مت بومر را می بوسد!!!

او یک پاپیون خال‌خالی سبز با کتی بژ روی لباس سفید، شلوار مشکی و کفش‌های مشکی مانند برنشتاین در فیلم آمریکایی Hustle به پا داشت. کت ترنچ بژ روی لباس سفید، که توسط جرد لتو، بازیگر آمریکایی Hustle پوشیده شده است. بازیگر Magic Make یک کراوات قرمز و آبی تیره، یک شلوار جین مشکی و یک ژاکت مشکی با یقه یقه اسکی زیر یک کت پشمی خاکستری زغالی پوشیده بود.

براد کوپر در صحنه فیلمبرداری استاد خود مت بومر را می بوسد

یکی از اعضای سابق American Horror Story یک نوازنده کلارینت را به تصویر می کشد که برنشتاین با او برخورد عاشقانه کوتاهی داشت. هر دوی آنها روبان عروسی طلایی و موهایشان را به سبک دهه 1950 می پوشیدند. کوپر می‌توانست با استفاده از پروتزهای سفارشی، ویژگی‌های فیزیکی بازیگر نمادین برادوی را با دقت بیشتری بازتولید کند.

استاد “بازیگر مت بومر و بردلی کوپر در صحنه فیلمبرداری یک بوسه پرشور دارند!!!

این فیلم تاریخی که پخش آن در نتفلیکس در سال 2023 آغاز شد، با بازی کری مولیگان در نقش فلیسیا مونته آلگره، همسر تونی برنده جایزه. نقش جیمی برنشتاین، فرزند ارشد این زوج را مایا هاوک بازی می کند. مایا هاوک در این سریال نقش جیمی برنشتاین را بازی می کند. جرمی استرانگ، که در حال حاضر در درام جانشینی تماشا می کنیم، نقش جان گرون، نویسنده کتاب لئونارد برنشتاین: دنیای شخصی او، زندگی نامه استاد بزرگ را بازی خواهد کرد.

برای فیلم دوم که باز هم نویسندگی مشترک آن خواهد بود بردلی کوپر، رابطه 30 ساله برنشتاین با همسرش که با دو نامزدی و سه فرزند ادامه پیدا کرد، با وجود اینکه برنشتاین یک همجنسگرا بود، موضوع فیلم است.

این فیلم ساخته مارتین اسکورسیزی از پنسیلوانیا و استیون اسپیلبرگ، کریستی ماکوسکو کریگر، فرد برنر و امی دورنینگ است. فیلمبرداری این پروژه به تازگی در نیویورک آغاز شده است.

استیون اسپیلبرگ در ابتدا فیلم American Sniper را کارگردانی کرد، اما زمانی که زمان انتخاب بازیگر ستاره برادلی کوپر فرا رسید، از او پرسید که آیا می تواند نقش کارگردان را بر عهده بگیرد.

رهبر ارکستر نقشی است که من همیشه احساس می کردم قادر به ایفای آن هستم. آیا می توانم سعی کنم نمایشنامه ای در این زمینه بنویسم و ​​کارگردانی کنم؟ استیون اسپیلبرگ مطلع شد. بله، من دوست دارم این کار را انجام دهم.” کوپر به ورایتی گفت که این در ماه می بود.

کوپر برای اولین بار یک فیلم سینمایی را کارگردانی کرد. A Star Is Born از زمان اولین نمایش خود در سال 2018 بیش از 436 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است. هشت جایزه از جمله “بهترین فیلم” اهدا شد. در ژانویه امسال، او فاش کرد که همیشه دوست داشته آهنگساز داستان West Side Story را به تصویر بکشد.

نتیجه

رهبر ارکستر شدن همیشه یکی از آرزوهای من در تمام زندگی ام بوده است. طی مصاحبه ای با Variety Actors در ژانویه، کوپر افکار خود را با ماهرشالا علی در مورد فیلم آینده اش Exit در میان گذاشت. کوپر ادعا می کند که در کودکی مجذوب او شده و از بابانوئل چوب خواسته است. او می‌گوید: «تلاش برای گوش دادن به موسیقی، عاشق آن و شناخت کامل هر ثانیه از یک قطعه». نه، نمی‌توانستم وانمود کنم که همه چیز را بدون تسلط به زبانی که در آن دنبال می‌شود، می‌دانم. با این حال، می‌توانم وانمود کنم که این کار را انجام می‌دهم.»

همچنین ببینید:

  • جوئل کیم بوستر، قد، دارایی خالص، سن، ویکی، بیوگرافی، دوست پسر، دوست دختر و همه چیزهایی که باید بدانید!!
  • همه چیز در مورد کانر مک گرگور: دارایی خالص، همسر، قد، وزن، سن، بیوگرافی و موارد دیگر!!
  • رندی دیک کیست؟ بیوگرافی دارایی خالص، سن، ویکی، قد، وزن، دوست دختر، خانواده و موارد دیگر!!
آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)
  • براد کوپر، مت بومر را در صحنه فیلمبرداری فیلمش “Maestro” می بوسد!! – 8 ژوئن 2022
  • جوئل کیم بوستر، قد، دارایی خالص، سن، ویکی، بیوگرافی، دوست پسر، دوست دختر و همه چیزهایی که باید بدانید!! – 6 ژوئن 2022
  • همه چیز در مورد کانر مک گرگور: دارایی خالص، همسر، قد، وزن، سن، بیوگرافی و موارد دیگر!! – 6 ژوئن 2022دیدگاهتان را بنویسید