برایان آستین گرین و شارنا برگس موقعیت خود را توضیح می دهند !!!


سه فرزند برایان آستین گرین و مگان فاکس، نوح، 9 ساله، بودی، 8 و جرنی، 5 ساله، در طول طلاق خود در ماه فوریه به خوبی مورد مراقبت قرار گرفتند. (کاسیوس لیجا، پسر 20 ساله برایان با دوست دختر سابقش ونسا مارسیل، نیز پسر بیولوژیکی او است.)

برایان آستین گرین و شارنا برگس موقعیت خود را با مگان FOX و MGK توضیح می دهند

از طرف دیگر مگان به بازی Machine Gun ادامه داد. وقتی شارنا برگس فرزندشان را باردار شد، چند نفر فکر کردند که آیا دوستان کلی و برایان هنوز با هم دوست هستند. بله، این چیزی است که من دنبال آن بودم.

برایان آستین گرین و شارنا برگس موقعیت خود را با مگان FOX و MGK توضیح می دهند

برایان اخیراً در پادکست The Viall Files شروع کرد: “من همیشه دوست داشتم دوست دختر سابقم را خوشحال ببینم.” به گفته نیک ویال در اپیزود 15 ژوئن: “خیلی چیزها وجود ندارد که من روی آنها کنترل داشته باشم، یا روی آنها، من می خواهم روی فردی که مگان انتخاب می کند کنترل داشته باشم، چیزهای زیادی وجود ندارد که من روی آنها کنترل داشته باشم. “مادر، من می خواهم فرزندانت با من بزرگ شوند. وقتی بزرگ شدند، می خواهم مادرشان خوشحال باشد.”

برایان و شارنا پنج ماه قبل به همان رستوران رفته بودند و شارنا این تجربه را به خاطر آورد.

پس از یک تماس چشمی کوتاه، Dancing The with Stars حرفه ای تصمیم گرفت یخ را در خلوت بشکند

شارنا به یاد می‌آورد که دوست دختر سابق برایان، پیامی برای او داشت: «بچه‌های شما با من در دستان خوبی هستند.» لطفاً اگر سؤالی دارید یا می‌خواهید برای قهوه ملاقاتی داشته باشید، به من اطلاع دهید. من کی هستم. ” در این شرایط قلب من با آنهاست و اگر کاری می توانم انجام دهم، لطفاً به من اطلاع دهید!» گفت شارون مگان “واقعاً آن را دوست داشت.”

هدف همیشگی برایان این است که بچه ها نسبت به خودشان احساس خوبی داشته باشند که فکر می کند متوجه آن می شوند. برایان گفت شارنا می تواند با مادرش در مورد همه چیز ارزشمند صحبت کند.

مثل برایان و شارنا در حال آماده شدن برای داشتن اولین فرزند مشترکشان است و هر دو از حمایت های زیاد دوستان و غریبه ها شوکه شده اند. داشتن دو خانواده چیزی نیست که ستاره بورلی هیلز، 90210 آن را بدیهی بداند.

«در تمام طول رابطه‌شان، بچه‌ها با شارنا بسیار دوست‌داشتنی و صمیمانه بودند. برایان گفت، از اختلاف اجتناب شده است. «بچه ها فوق العاده بودند، اما بقیه مهربان و مهمان نواز بودند. خوشبختانه این یک موقعیت استثنایی بود.»

پنج ماه پس از رابطه آنها، مگان فاکس و شارنا بورگدا یک پیام متنی احساسی ارسال کردند. طرفدار شارنا در حال رقصیدن با هر دو ستاره، درست پس از اینکه این دو نگاه کوتاهی به رستورانی داشتند که هر دو در آن مشغول صرف شام بودند، ایمیلی را برای بازیگر ترانسفورمرز ارسال کرد.

فرزندان شما در دستان من هستند.

اگر سؤالی دارید یا می خواهید برای قهوه ملاقات کنید، لطفاً با من تماس بگیرید، “در پادکست The Viall Files، والدین آینده گفت. “آنها بچه های فوق العاده ای هستند.

پس از اینکه برایان و مگان پس از بیش از یک دهه زندگی مشترک بازنشسته شدند، در ژانویه با موشک پرتاب کننده کلی نامزد کرد.

به گفته او، “بسیاری از چیزها وجود ندارد که من کنترل کنم یا بخواهم با فردی که مگان انتخاب می کند کنترل کنم.” وقتی به فرزندانم فکر می‌کنم، به این فکر می‌کنم که چگونه می‌خواهم آنها در کنار مادرانشان رشد و بالغ شوند.»

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید