بررسی: غذای سریع ، تازه و مناسب با فاکتور


گفتن اینکه “مشغول” هستم ، دست کم گرفتن سال است. با یک کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق بیشتر دوقلوها بیشتر کسب و کار من بیشتر مطالعات شراب من در حال پیشرفت است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و ، در حالی که صفحه ضرب المثل زندگی من تقریباً پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید آن را درک کنید!) ، بشقاب های واقعی که من از آنها غذا می خورم می تواند بسیار خوب باشد ، اما چند روز کوتاه است.

من و شوهرم تمام تلاش خود را برای برنامه ریزی غذاها و طبخ تا آنجا که ممکن است می کنیم ، اما دست ما به معنای واقعی کلمه بیشتر شب ها مشغول است و به چالش کشیدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی فاکتور – غذاهای سالم و تازه تهیه شده توسط سرآشپز که مستقیماً درب منزل شما تحویل داده شد – پیدا کردم ، بله واضح و مشتاق بود. من معتقدم که پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، بله ، چه زود می توانند بیایند؟”

و آنها وارد جعبه های هم دما شدند که با ژل های یخ زده پر شده بود و برای خنک نگه داشتن غذا در هنگام حمل و نقل طراحی شده بود. هنگامی که وعده های غذایی خود را خوردید ، آنها را در یخچال فوری قرار دهید (جایی که به مدت هفت روز خوب می مانند!).

در اینجا یک فاکتور کوچک (و خواهید دید که چرا من مشتاق بودم آنها را امتحان کنم) به قول خودشان است: “ما معتقدیم که سلامتی و رفاه با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود در رسیدن به اهداف سلامتی و سلامتی خود کمک کنیم. ما بر داشتن تناسب اندام و سلامت با رژیم غذایی مقوی و هدفمند تمرکز می کنیم. “

بسیار مناسب به نظر می رسد ، ها؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه وعده های غذایی تازه و کاملاً آماده می شوند. کافی است آنها را چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و از آنها لذت ببرید. نمی تواند آسان تر یا بدون استرس باشد. آنها با در نظر گرفتن هرگونه محدودیت و هدف غذایی (غنی از پروتئین ، گیاهی ، گیاه خوار ، سرخپوش ، و غیره) وعده های غذایی را ارائه می دهند.

همه وعده های غذایی فاکتورها نه تنها توسط تیم سرآشپزهای مشهور آنها تهیه می شود ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شود. نتیجه؟ غذاهایی که طعم شگفت انگیزی دارند و از نظر تغذیه نیز متعادل هستند!

هر هفته Factor یک منوی چرخشی برای انتخاب دارد. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle مرغ با پیاز قرمز ترشی ؛ پستو بوقلمون خرد شده با کدو بو سرخ شده ؛ و ماهی تابه با تخم مرغ ، کوریزو و فلفل با هش شلغم.

و هر یک خوشمزه بود و پر کردن. و به تمرینات فوق العاده ای دامن زد.

در اصل ، این غذاها با کیفیت رستوران ، سالم … و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط به اندازه آن میگو نگاه کنید! (این غذای مورد علاقه من از این چهار غذا بود.)

برنامه های Factor بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان تغییر یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده تا 11.50 دلار برای هر وعده برای 12 وعده متغیر است و همچنین تعدادی افزودنی سالم مانند آب میوه ، تنقلات و عکس های سلامتی را ارائه می دهد – انتخاب دقیق آنچه که می خواهید آسان تر نیست. نیاز.

برای کسانی که مشغول هستند (و چه کسانی نیستند؟!) یا فقط می خواهند بدون آن غذا بخورند همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذاها) ، عامل فناوری اطلاعات است.

به روز رسانی: بچه های فاکتور پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود تخفیف بگیرید. –جندیدگاهتان را بنویسید