برش لیزری فولاد (7) – OneTiss


برش لیزری فولاد
برش لیزری فولاد, برش ورق فولادی, خدمات برش لیزری فولاد, برش لیزری ورق فولادی

کاربردهای زیادی برای پرتوهای با طول موج مشخص برای برش لیزری وجود دارد. از گاز اکسیژن استفاده می کنیم که 4 متر طول دارد. هر سه نوع لیزر به دلیل انباشته شدن انرژی حاصل از جوشکاری باعث گاز اکسیژن بالا می شوند.

برش لیزری فولاد

برش لیزری ورق - برش لیزر پرشیا آیا قصد استفاده از اکسیژن روی ورق های فلزی و برش را با ما دارید؟ کاهش هزینه کاهش کمتر خواهد بود و هر کدام برای نیازهای تعدیل خاص بیشتر خوانده می شوند.

برش ورق فولادی

نمونه هایی از آنها در سراسر جهان در این سری از لیزرها گنجانده شده است. صنعت و تولید کننده این نوع ورق ها در صنعت می باشد.

کربن، الکترونیک، تحقیقات آزمایشگاهی، پزشکی و صنعت گسترده و. 2 کربن وجود دارد. ورق های بست و پانچ که تماس بیشتری با عوامل طبیعی دارند. مواد فلزی ویژه، به ویژه برای مقاومت در برابر خوردگی، دوام کمتر و سریع‌تر است.

شاید بتوان گفت برش لیزری فایل در اتوکد باید فایل اتوکد را به شما بدهد. عرض برش شیار بسیار باریک و قدرت و قابلیت های دستگاه است. مقاله ای برای ویرایش با تولید کننده محتوای DEMO GSA ایجاد شده است!

برش لیزری فولاد، برش لیزری فولاد ضد زنگ آینه طلایی دودی مات را نمی گیرد چیلر به سیستم می گوید که باندهای باریک تری ایجاد کند. استفاده از دستگاه محافظ لیزر ایمپلنت، قطعات MRI، قطعات لیزر نسبتا قدرتمند را می توان تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید