بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟ بهترین زمان برای خوردن Bolt Prof چیست؟


بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا به آن به اندازه کافی کتو گفته می شود؟ و از آنجا که از رژیم کتوژنیک استفاده می کنید ، با ما در پاسخ به تمام سوالات خود همراه باشید.

Bolt Prof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT تهیه می شود.

غذای کتوژنیک - در رژیم کتوژنیک مقاوم در برابر پیچ و مهره است

برای اینکه ضد پیچ ​​شود ، کافی است یک فنجان قهوه دم کنید ، 1 یا 2 قاشق غذاخوری کره اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با میکسر یا فومر مخلوط کنید.

روغن نارگیل قهوه ضد گلوله مشخصه کره - ضد گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف از رژیم کتوژنیک پیروی می کند؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی خارج از حوصله این مقاله دارد. اما مهمترین مزایای آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون های بدن را افزایش می دهد و ذخایر چربی را برای استفاده بدن در دسترس قرار می دهد. این اولین قهوه خوب با رژیم غذایی راست زاده است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه برای رژیم کتو بسیار سنگین است. زیرا سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای افراد استرس زا.

قبل از تحقیقات ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 افزایش دهد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بیش از حد سنگین باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول افزایش می یابد ، سطح قند خون افزایش می یابد و هنگامی که سطح قند خون افزایش می یابد ، سطح انسولین را تحریک می کند.

بسیاری از افرادی که به طور معمول سطح بالایی از استرس دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افرادی که از کتو رنج می برند تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در افراد جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، مقدار زیادی از این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب آن تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در چربی سطح جذب کافئین را کاهش می دهد. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15-30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، یک قهوه ضد پیچ ​​بنوشید. آهسته تر جذب می شود و حتی ممکن است جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. اینکه این صاعقه و آنچه در بدن شما در اثر مصرف آن اتفاق می افتد ، هم فواید زیادی دارد و هم از آسیب قهوه می کاهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

با خوردن مقاوم در برابر پیچ و مهره ، احساسات خوبی را هنگام نوشیدن قهوه خواهید داشت ، اشتهای خود را با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعت های بیشتر ضد پیچ ​​، کاهش می دهید.

آهسته ترشح کافئین بعداً قند خون شما را بالا می برد بنابراین افزایش انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر آزمایش کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً به وجود نمی آید.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیواسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهاب را کاهش می دهند.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از bolt prof در رژیم کتوژنیک

– بهتر است از تست پیچ برای افطار روزه استفاده کنید. (نباید در روزه داری گرسنه بمانید ، وقتی گرسنه هستید وقت افطار است. و نگران افطار سریع خود نباشید. اگر درست رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود) یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که سریعاً همان تست پیچ را بخورید. وقتی بسیار گرسنه هستید ، ضد پیچ ​​خوردن بخورید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما غذاهای مفید و شیرین نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

برای خوردن صبحانه یا بعد از آن. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب ، بسیار اشتباه است. خوردن آن قبل از خواب به دلیل داشتن کافئین زیاد باعث کاهش کیفیت خواب می شود.

بهترین زمان برای خوردن ضد پیچ ​​اولین وعده غذایی شما است ، زمانی که صبح هنگام گرسنگی بیدار می شوید. و زمان مشخصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن ، خوردن چند وعده غذایی و خوردن ضد پیچ ​​است ، زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید