تنور ته کوان دو لیگ برتر روشن شد/برخورد اولیه مدعیان


به گزارش خبرنگار مهر ، بیست و یکمین دوره لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس و بزرگداشت شهید عبدالله اسکندری از فردا دوشنبه چهارم مهرماه آغاز می شود.
در این مسابقات 12 تیم از دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، مناطق مرکزی نفت، باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون و ورزگان، باشگاه تقاضا، پالایش نفت آبادان، پاز، فرمانیه، سلدوز آذربایجان غربی، خانه کن حضور دارند. باشگاه فنی و ورزشی، صنعت مس کرمان.
در این دوره با تصمیم سازمان لیگ تیم ها در یک دور به مصاف یکدیگر می روند که کار را برای تیم ها سخت می کند و هر مسابقه فینال خواهد بود چرا که در صورت باخت جایی برای جبران وجود ندارد. . همچنین 5 ملی پوش تکواندوکار اعزامی به مسابقات جایزه بزرگ اجازه همراهی با تیم های خود را ندارند.
تیم های شرکت کننده در این مسابقات از هفته اول و دوم دیدارهای خود را انجام می دهند که مهمترین آن تقابل تیم تازه وارد زاگرس جنوبی با شهرداری ورامین است.
زاگرسی با مدیریت بهزاد خداداد و در اختیار جوانان آتیه به مصاف تیمی می رود که پیام خانلرخانی را بعد از یک سال دوری و با بازیکنانی چون بختیاری، پنلگ افکن، رجبی، علیمرادیان و زاغوری به عنوان سرپرست کادر فنی خود در اختیار دارد. فکر بازگشت به آن پلت فرم را دارد.
تقابل مس کرمان و لوازم خانگی کن از دیگر بازی های مهم روز اول است. تیم های دوم و سوم فصل قبل مقابل هم قرار می گیرند که نتیجه این دیدار می تواند تا حد زیادی جایگاه آنها را در جدول مشخص کند. مس سونگون مدافع عنوان قهرمانی باید در دو بازی خود با دمانده و فرمانیه تازه وارد رقابت کند.
بر این اساس تیم های حاضر در این مسابقات از هفته اول و هفته دوم مسابقات خود را انجام خواهند داد
برنامه دیدارهای هفته اول و دوم به شرح زیر است:
هفته اول دانشگاه آزاد اسلامی – یزدان، زاگرس جنوبی – شهرداری ورامنس، سونگون و ورزگان – باشگاه تقاضا، شرکت پالایش نفت آبادان – پافرمانیه – آذربایجان غربی، سولدوز، کرمان کپر – لوازم خانگی کن
هفته دوم دانشگاه آزاد اسلامی – شهرداری ورامین، باشگاه زاگرس جنوبی – پاسمس، سنگون، ورزگان – سلدوز، آذربایجان غربی، شرکت پالایش نفت آبادان – لوازم خانگی کنفرمانیه – مس سونگون، ورزگان، باشگاه تقاضا – یزدان

دیدگاهتان را بنویسید