حقایقی که درباره Blac Chyna، دارایی خالص، سن، شوهر نمی دانید!


بانوی تجاری مدل آمریکایی و استریپر سابق بلک چین شناخته شده است. دریک، نوازنده و نوازنده هیپ هاپ، در سال 2010 این مدل را با نام او در آهنگ “Miss Me” به شهرت رساند. Blac Chyna در چند ماه گذشته عناوین می‌سازد، اما نه به دلایل درست. شایعات و رسوایی های زیادی پیرامون بلک چین و خانواده کارداشیان وجود دارد.

حقایقی که درباره Blac Chyna، دارایی خالص، سن، شوهر نمی دانید!

بلک چین علاوه بر اینکه یک کارآفرین موفق است، به عنوان یک شخصیت تلویزیونی و مدل فعالیت می کند و یک خواننده، رپر و ترانه سرا است. کارداشیان و درصد دو نمونه از کارهای آماندا در انیمیشن (2014) هستند.

حقایقی که درباره بلک چینا، دارایی خالص، سن، شوهر نمی دانید

حقایقی کوتاه در مورد بلک چینا

  • تمرکز او به انواع دیگر پول، مانند مدلینگ، تغییر می‌کند، اگرچه او دیگر نگران تحصیل نیست.
  • این منجر به انتشار مجله Dimepiece شد که او را روی جلد به تصویر کشید.
  • مجله Straight Stuntin و Black Men’s کار او را با افزایش کارنامه اش منتشر کرد.
  • در محله های هیپ هاپ و شهری، با افزایش شهرت او، علاقه افراد مشهور نیز افزایش یافت. رپر دریک و ریحانا خواننده از جمله کسانی بودند که از او نام بردند.

سن و سال های اولیه زندگی

تا سال 2022، سیاه 34 ساله است و 5 «2» (165 سانتی متر) است. بلک چاینا در مریلند بزرگ شد و در دبیرستان هنری ای. لاکی در واشنگتن دی سی، جایی که کودک بود، رفت. قبل از رفتن به میامی برای تحصیل در دانشگاه جانسون و ولز، او در ۱۸ سالگی به یک رقصنده حرفه ای با نام دورا رنه تبدیل شد.

او اولین بار در سال 2010 با بازی پشتیبان نیکی میناژ توجه را به خود جلب کرد موزیک ویدیو کانیه وست برای “Monster” و سپس دریک. پس از اینکه دریک در آن سال از او در آهنگ “Miss Me” نام برد، او در مجلات مختلفی از جمله Dimepiece، Straight Stuntin و Black Men’s Magazine ظاهر شد.

ارزش خالص و حرفه بلک چینا

مدل Blac Chyna 11 میلیون دلاری از ایالات متحده است. آنجلا رنه وایت در 11 مه 1988 در واشنگتن دی سی به دنیا آمد و مادرش شالانا هانتر، همچنین قیم قانونی او است. دورا رنه قبل از ورود به دانشگاه جانسون و ولز در میامی، نام هنری چین بود. این مدل 33 ​​ساله قد 1.57 متری دارد و متاهل و دارای دو فرزند است.

ارزش خالص تخمینی Blac Chyna حدود 11 میلیون دلار است، اگرچه ممکن است قابل توجه تر باشد. مدلینگ و درآوردن لباس اصلی ترین منابع درآمد Chyna است و یکی از منابع دیگر درآمد آن شرکت آنلاین 88fin است که در سال 2013 راه اندازی کرد.

شوهر و فرزندان بلک چینا

بلک چینا علاوه بر اینکه مادر دریم رنه کارداشیان است، به عنوان دوست دختر و همسر سابق راب کارداشیان نیز شناخته می شود. کینگ قاهره استیونسون به دلیل رابطه اش با خواننده رپ آمریکایی تایگا به دنیا آمد. وقتی این را نوشتم (24 مارس 2021)، او با YBN Allmighty Jay، مردی که بیش از یک دهه از او کوچکتر بود، قرار ملاقات داشت.

تایگا از Chyna دعوت کرده بود تا در تور سال 2011 او را همراهی کند، اما او نپذیرفت. او در اکتبر همان سال، پادشاه قاهره استیونسون را به دنیا آورد، پس از آن که این دو از دسامبر 2011 با هم آشنا شدند. زمانی که تایگا در سال 2014 با کایلی جنر شروع به ملاقات کرد، این زوج از هم جدا شدند و باعث ایجاد یک سری درگیری ها در رسانه های اجتماعی بین چین و جنر شد. در سال 2016 زمانی که Chyna شروع به ملاقات با برادر ناتنی جنر، راب کرد، به پایان رسید.

ادامه مطلب

  • جوئل کیم بوستر، قد، دارایی خالص، سن، ویکی، بیوگرافی، دوست پسر، دوست دختر و همه چیزهایی که باید بدانید!!
  • بیوگرافی لری استریکلند، دارایی خالص، سن، موسیقی، درگذشت همسرش !!!
آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید