در آشپزخانه با پیتر – سارا گلدشتاین


نام کوچک: پیتر گرانت

حرفه: ارتباطات شرکتی

در طول این دوره چه کسی در یک کوارنتین هستید؟ شریک من هنریک

1-2 عبارت برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: سازگاری با این عادی جدید کار در خانه و ملاقات با دوستان به صورت مجازی یا از راه دور ، چالش برانگیز بوده است. در مقایسه با بسیاری از همکاران و دوستانم با کودکان ، با این حال ، من با چالش های یکسانی روبرو نشده ام و از داشتن شغلی مطمئن ، شریک حمایتی و خانه ای عالی برای قرنطینه سپاسگزارم.

آخرین غذایی که تا به حال دوست داشتید چیست؟ اسفناج! من سعی کردم صبحانه از غلات شیرین دور شوم و شروع به تهیه آب میوه و اسموتی خودم کردم. به علاوه ، برای سالاد تابستانی مناسب است تا به آب و هوای بهاری فوق العاده ای که در ونکوور داشتیم نان تست کنید.

3 مورد غذا در این لحظه قابل مذاکره نیستند؟

1. نان مخصوص نان تست برای پیش غذا نان تست (همراه با آووکادو یا تخم مرغ)

2. قطعات آناناس (کارکنان)

3. شراب زیاد ، زیاد!

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی را پیدا می کنید؟ ما از کتاب های آشپزی برخی از رستوران های محلی مورد علاقه خود برای امتحان کردن غذاهایی با امضای خود استفاده کرده ایم که نمی توانیم منتظر بازگشت آنها باشیم.

غذای مورد علاقه شما که در طول کوارتین تهیه کرده اید چیست؟ سالاد گالا ، سبزیجات و گورگونزولا: برای سرو با ماهی تازه فوق العاده است!

نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ با کره خجالت نکشید!

اگر سفارش داده اید ، غذای مورد علاقه شما چیست؟ کافه لا کوئرسیا یا آبی آبی

هابی جدید / کتابهای مورد علاقه / PODCAST مورد علاقه ندارید؟ همین الان تمام کردم آقایی در مسکو، و من آن را به عنوان یک تفریح ​​عالی در حال حاضر به شدت توصیه می کنم.

آیا می توانید نکاتی را که شما را با زمین و سالم نگه می دارد پیشنهاد دهید؟ من از وقت اضافی صبح استفاده می کنم تا مجبور نباشم لباس بپوشم و به مدت 30 دقیقه به دفتر بروم. مسیرهای محبوب هنوز در حال حاضر نسبتاً آرام هستند و این به من انگیزه می دهد تا صبح در خودم انگیزه ایجاد کنم. من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است بیرون بنشینم ، وقتی هوا اجازه می دهد ، تماس های کنفرانسی بگیرم ، و در نتیجه احساس می کنم که در پایان روز بسیار آرامتر هستم. همچنین ، مسدود کردن تقویم من برای استراحت ناهار بسیار مهم است ، تا برخی از مرزها بین کار و زندگی در طول روز حفظ شود.دیدگاهتان را بنویسید