دستگیری 15 نفر از عوامل تیراندازی به منازل مردم در آبادان


فرمانده انتظامی آبادان خوزستان گفت: 15 نفر از دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی به منازل مردم در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ کیژومارت کیشاری روز شنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی با کمک یگان های انتظامی با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی به نقاط برجسته برخورد قاطع کردند. خانه هایی در الهویه طی 10 روز گذشته مخفیگاه 15 نفر را که در زمینه نگهداری و استفاده غیرقانونی سلاح و مهمات شکاری در این شهر دست داشتند شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و طی عملیات های مختلف موفق به دستگیری 15 متهم در این رابطه شدند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان; 5 قبضه سلاح جنگی و 4 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و 143 قبضه فشنگ کشف و ضبط شد.

سرهنگ کیشوری گفت: برای متهمان پرونده تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی آبادان بر عزم جدی پلیس برای برخورد قاطع و قانونمند با دارندگان سلاح های غیرمجاز و تیراندازان تاکید کرد و خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: از آنجایی که پلیس با این دسته از افراد صلح نمی کند، از همشهریان انتظار ارتقای امنیت را داریم. لازم است با شماره 110 به پلیس آگاهی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید