دیترویت پیستونز کمبا واکر کهنه کار را از نیویورک نیکس خریداری کرد!


دیترویت پیستونز در معامله ای با سه تیم از جمله شارلوت هورنتز در پنجشنبه شب، حقوق درفت جلن دورن و همچنین کمبا واکر کهنه کار از نیویورک نیکس را به دست آورد.

دیترویت پیستونز، کمبا واکر، بازیکن کهنه کار نیویورک نیکس را به عنوان بخشی از معامله 3 تیمی خریداری کرد.

به گفته منابعی که با آدریان ویناروفسکی از ESPN صحبت کردند، واکر و پیستونز قصد دارند در مورد خرید قراردادی صحبت کنند که به او اجازه می دهد تیم را ترک کند و با تیم دیگری امضا کند.

انتخاب کلی شماره 11، عثمان دینگ، در ازای سه انتخاب مشروط دور اول آینده توسط دنور ناگتس، واشنگتن ویزاردز و پیستونز، جای خود را به نیکس اوکلاهما سیتی تاندر داد.

دیترویت پیستونز کمبا واکر کهنه کار را از نیویورک نیکس خریداری کرد!

حقوق دورن، مرکز ممفیس، که توسط شارلوت شماره 13 انتخاب شد، متعاقباً توسط نیویورک به هورنتز، همراه با چهار انتخاب دور دوم و دور اول که ناگتس از اوکلاهاما سیتی دریافت کردند، توزیع شد. نیویورک سپس دورن و واکر را در ازای انتخاب مشروط از دور اول سال 2025 توسط میلواکی باکس به پیستونز داد.

طبق برخی گزارش ها دستمزد 9.2 میلیون دلاری واکر 32 ساله برای فصل آینده به پایان می رسد. بر اساس گزارشات، اگر پیستونز فروش ارجاع جرمی گرانت به پورتلند تریل بلیزرز را تکمیل کند، واکر احتمالاً واجد شرایط استثنای تجارت خواهد بود.

واکر و نیکس در ماه فوریه توافق کردند که آل استار چهار بار منتظر بقیه کمپین فعلی باشد تا برای فصل 2022-23 تمرین کند. واکر در اواسط نوامبر توسط تام تیبودو، مربی نیکز، از چرخش نیکس حذف شد و واکر نیز در ژانویه با زانو درد دست و پنجه نرم کرد.

در 37 بازی فصل گذشته، واکر میانگین 11.6 امتیاز و سه ریباند به دست آورد.

دستاوردهای دیترویت پیستونز در گذشته

دیترویت پیستونز یک تیم بسکتبال آمریکایی مستقر در دیترویت است که به صورت حرفه ای بازی می کند. پیستونز بازی های خانگی خود را در لیتل سزار آرنا در میدتاون انجام می دهد و اعضای بخش مرکزی کنفرانس شرقی اتحادیه ملی بسکتبال (NBA) است.

این تیم در فورت وین، ایندیانا، با نام فورت وین زولنر پیستونز در سال 1941 تشکیل شد. آنها در لیگ ملی بسکتبال (NBL) شرکت کردند و دو قهرمانی NBL را در سال‌های 1944 و 1945 کسب کردند. بعداً، در سال 1948، پیستونز به انجمن بسکتبال ملحق شد. آمریکا (BAA).

در سال 1949، NBL و BAA با هم ادغام شدند و به NBA تبدیل شدند و پیستونز به لیگ جدید پیوست. این تیم در سال 1957 به دیترویت نقل مکان کرد. سه عنوان NBA توسط پیستونز به دست آمد: در سال های 1989، 1990 و 2004.

تاریخچه و اجرای کمبا واکر

کمبا هادلی واکر، بسکتبالیست حرفه ای آمریکایی از انجمن ملی بسکتبال نیویورک نیکس در 8 می 1990 (NBA) متولد شد. شارلوت بابکتز واکر را به عنوان نهمین انتخاب کلی در درفت NBA 2011 انتخاب کرد.او در برانکس، نیویورک بزرگ شد.

او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان رایس در سال 2008 در بسکتبال کالج برای هاسکی کانکتیکات شرکت کرد. واکر هاسکی را به عنوان قهرمانی NCAA در سال 2011 هدایت کرد و به عنوان برجسته ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

در کمپین 2010-11 آنها، او دومین گلزن برتر کشور بود و به اتفاق آرا تمام جوایز آمریکا را برای تیم اول دریافت کرد. واکر چهار ستاره NBA.

بیشتر بخوانید:

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید