رجب زاده سرمربی فجسپاسی شد


با روی کار آمدن شهید سپاسی مدیرعامل جدید تیم فجر، تلاش برای انتخاب سرمربی جدید آغاز شد و هفته گذشته ضبط و عملکرد مربیان مختلف توسط اعضای هیئت مدیره باشگاه بررسی شد و در نهایت پیش از ظهر پنجشنبه، 11 تیر و سرمربی فصل گذشته قشقایی به عنوان سرمربی جدید شیراز انتخاب شد.

مهدی رجب زاده 41 ساله و متولد کازرون است. فوتبال خود را از باشگاه جم شیراز آغاز کرد و در سال 1357 با پیراهن فجر شهیدسپاسی برای اولین بار حضور در لیگ برتر کشور را تجربه کرد و در اوایل دهه هشتاد راهی ذوب آهن اصفهان شد.

رجب زاده در سال 1390 دوباره به فجر پیوست و با گل های مهمی که به ثمر رساند از سقوط این تیم جلوگیری کرد و یک سال بعد به ذوب آهن بازگشت و تا پایان فوتبالش در سال 1376 در اصفهانی ها ماند و سپس به عنوان کمک مربی نیز مشغول به کار شد. مدتی در این تیم

در سال 1400 مهدی رجب زاده به عنوان سرمربی تیم قشقایی شیراز انتخاب شد و با نتایجی فراتر از انتظار در مقطعی این تیم را در صدر جدول لیگ دسته اول قرار داد اما قبل از پایان نیم فصل اول به دلیل به شرایط حاکم در این تیم. استعفا داد.

36 بازی و 5 گل ملی در کارنامه مهدی رجب زاده است.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز که فصل گذشته با نتایج ضعیف در قعر جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشت، فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال کشور را از اواسط مردادماه آغاز می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید