رسیدگی به پرونده انصراف مدیران همدان در دادسرای تهران


دادستان همدان اعلام کرد: کار ما در پرونده مدیران آب استان همدان به پایان رسیده است و این موضوع باید توسط دادستانی تهران رسیدگی شود.

به گزارش ایلنا، حسن خانجانی نامه یکی از نمایندگان همدان به دادستان در خصوص انفعال استاندار و مدیران در حوزه آب همدان را برجسته می کند: در این زمینه نامه ای به من داده نشد اما به عنوان دادستان اقدام کردم و رسیدیم. یک نتیجه گیری

دادستان همدان بیان کرد: کار ما در همدان انجام می شود و از آنجایی که تعدادی از مسئولان کشوری نیز در این موضوع دخیل هستند باید در دادسرای تهران با آن برخورد شود.

خانجانی در خصوص دست اندرکاران موضوع آب همدان افزود: در بحث قضایی تا زمانی که حکم قطعی صادر نشود نمی توانیم تعداد و اسامی افراد را اعلام کنیم.

وی در ادامه اعلام کرد: آب تالوار امروز توسط دانشگاه علوم پزشکی همدان آزمایش می شود و نتیجه آن به ما اعلام می شود، گفت: آب تالوار به همدان رسیده و آب ورودی به شبکه پس از تصفیه باید آزمایش شود.

خانجانی تصریح کرد: آبی که از سد تالوار به همدان می رسد مهم نیست، اما آبی که پس از تصفیه وارد شبکه می شود برای ما مهم است زیرا ممکن است آب سد سالم باشد و در طول مسیر آلوده شود. آبی که در دسترس مردم خواهد بود باید آزمایش شود.

دیدگاهتان را بنویسید