رهنما از برنامه رقابتی مدار/کمپین رضایی و فتحی کنار رفت


به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این مسابقات که بلغارستان با حضور ۷۸۶ تکواندوکار در صوفیه میزبانی آن را بر عهده دارد، امیرعباس رهنما تنها نماینده ایران است که پس از سه برد شکست خورد و حذف شد.
در وزن منهای 55 کیلوگرم و در حضور 56 تکواندوکار، رهنما در دور نخست با نتایج 12 بر صفر و 13 بر صفر و سپس 12 بر صفر و 5 «حمزه زین» از سوریه را 2 بر صفر شکست داد. -5 (برنده با رهنما) از سد عاصم مصر گذشت. وی در ادامه با نتیجه 2 بر صفر غانم از عربستان را شکست داد اما در نبرد بعدی نتیجه را به اسلام اف از قزاقستان واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.
برنامه روز چهارم مسابقات
در ادامه این مسابقات فردا جمعه 23 مردادماه و در چهارمین روز از مسابقات تکواندوکاران در رده های 63- و 68- کیلوگرم پسران و 55- کیلوگرم دختران به مصاف حریفان خود می روند. تیم ملی ایران در 2 دسته حضور دارد. متین رضایی در وزن 49- کیلوگرم پس از یک دور استراحت با «هانو گلب» از مولداوی دیدار می کند. یکی از تکواندوکاران به مصاف ماگستان، مراکش، سومالی یا استرالیا می رود. در این وزن 49 تکواندوکار حضور دارند.
در وزن 55 کیلوگرم بانوان که 40 تکواندوکار حضور دارند، فرشته فتحی در دور نخست با «نیکا کاراباتیچ» از کرواسی دیدار می کند و سپس با یکی از تکواندوکاران رومانی، آلبانی یا اوکراینی دیدار می کند. در انتهای این جدول تکواندوکاران مغولستان، مجارستان، اتریش، سومالی و لبنان قرار دارند.
تیم ملی ایران تاکنون سه مدال طلا و یک مدال نقره کسب کرده است. سوگند شیری، مبینا نعمت زاده و ابوالفضل زندی سه مدال طلا و پرنیا سلمانی یک مدال نقره برای تیم کشورمان کسب کردند.
سیزدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان تا 25 مردادماه در صوفیه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید