“رژیم گیاهی”؟ آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست … – Raina Dawn Lutzرژیم غذایی گیاهی معنای واقعی خود را به نام فروش شرکت هایی تبدیل کرده است که بخشی از جنبش غذایی واقعی نیستند و احتمالاً به سلامتی شما اهمیت نمی دهند. این در واقع معنای ثابتی ندارد و می تواند توسط افراد یا گروه های مختلف تفسیر متفاوتی شود. این به معنای خوردن غذاهای ناخواسته که گیاهی است نیز نیست. همچنین به این معنی نیست که تا آخر عمر فقط آووکادو و اسموتی بخورید.

شما هنوز هم می توانید گوشت بخورید یا شب جمعه خود را به برنامه پیتزا و فیلم خود اختصاص دهید و همچنین بیشتر گیاهی بخورید. در واقع ، به نظر من ، این ایده اصلی رژیم غذایی گیاهی است: تمرکز بر غذا خوردن است اغلب تاسیسات

درست همانطور که مایکل پولان به ما آموخت. غذای واقعی بخورید. نه خیلی زیاد. بیشتر گیاهان.

خوردن عمدتا گیاهان مزایای زیادی برای سلامتی شما و محیط زیست دارد ، همانطور که می توانید در اینجا بخوانید [5 Reasons You Need Whole Foods] و امروز من می خواهم “مبتنی بر گیاه” را برای شما کمی ساده تر تجزیه کنم.

اما چند گیاه گیاهی هستند؟

این جایی است که خطرناک و غیررسمی می شود و مردم را بدون دستورالعمل های سختگیرانه یا برنامه های غذایی ناراحت می کند. از آنجا که هیچ تعریف رسمی از رژیم غذایی دقیقاً گیاهی وجود ندارد ، از این رو چرا این رژیم کج شده و مردم را تا به امروز گیج کرده است. بیایید زیاد به آن فکر نکنیم ، اینطور نیست؟

متخصصان تغذیه معتقدند که اکثر مردم از یک رژیم غذایی که حاوی غذاهای گیاهی بیشتری نسبت به غذاهای حیوانی است ، بسیار سود خواهند برد. و بیشتر دستورالعمل های رژیم غذایی در سراسر جهان روش تغذیه گیاهی را ترویج می کنند که بر میوه ها ، سبزیجات ، غلات کامل ، حبوبات ، آجیل و دانه ها تأکید می کند. گوشت و محصولات لبنی اغلب در مقادیر کمتری نسبت به غذاهای گیاهی تشویق می شوند. ” کشور لوکس جهان اول ما چند مورد را برعکس دارد. اما در مورد غذاهای گیاهی می توانید انعطاف پذیر باشید. این بدان معنا نیست که شما فقط باید گیاه بخورید. بیشتر معنی می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید