زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر ورشکستگی با لورا شونفلد


در اینجا یادداشت های قسمت 337 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و لورا شونفلد درباره زنان در تجارت ، رشد مشاغل آنلاین و غلبه بر ورشکستگی بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجایی که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته به طور فعال از Thistle Farms حمایت می کنید.

تم ها!

[06:09] زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر ورشکستگی با لورا شونفلد

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک برای سلامت جامع زنان خوش تغذیه

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: 10٪ تخفیف سفارش خود را به خوبی تامین کرده اید)

LMNT

Lauraschoenfeldrd.com

Lauraschoenfeld.com

لورا را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات انقلابی

شن و ماسه

PaneSRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان ترش بدون گلوتن روی کره زمین به شما بگویم. ماههاست که این نان را می خورم.

خیلی نان است

همه محصولات آنها علاوه بر فاقد گلوتن و ضد حساسیت ، بدون شکر تصفیه شده اند ، برای تغذیه بهتر در طبیعت تخمیر می شوند و با حداقل مواد اولیه تهیه می شوند.

همه شما شنیده اید که من درباره آماده سازی مناسب با دانه ها و نحوه خیساندن برنج قبل از پختن آن صحبت می کنم تا دانه کاشته شده را آزاد کند تا برخی از آنتی مواد مغذی موجود در آن آزاد شود. با Bread SRSLY ، آنها یک فرآیند تخمیر طولانی و وحشی دارند که همین کار را انجام می دهد ، و در نتیجه یک نان خوشمزه دوستدار روده است که شما را از درون تغذیه می کند.

آنها دارای یک نان ترش پرفروش کلاسیک ، نان کشمش دارچین ، رول ساندویچی و رول شام ترش هستند که همه آنها بدون گلوتن تأیید شده و در یک مرکز اختصاصی بدون گلوتن ساخته شده اند.

این ساندویچ کامل است

برای ثبت سفارش و دریافت خمیر ترش بدون گلوتن Bread SRSLY ، از breadsrsly.com دیدن کنید و از کد خوب تغذیه شده برای تخفیف 10 درصدی سفارش خود استفاده کنید.

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT مکمل جایگزینی الکترولیت را برای رفت و برگشت ایجاد می کند. فقط یک بسته پر LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی است و با رنگ سرخ دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع Rob Wolf است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

برای گرفتن a بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه حمل و نقل است. ارزشش را دارد و می توانید آن را به طور گسترده آزمایش کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته را در دست بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید