سهم کمی از مبارزه پایتخت در تیم ملی / در قهرمانی خواهیم داشت


به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون کشتی چندی پیش عبدالله عزیزی را از سمت ریاست هیئت کشتی استان تهران برکنار و محمدابراهیم امامی را به عنوان رئیس هیئت کشتی منصوب کرد. این تغییر که حاصل فراز و نشیب های طولانی مبارزات پایتخت بود باعث شده تا بسیاری از مربیان و رزمی کاران تهرانی منتظر اتفاقات خوبی باشند.

هادی حبیبی یکی از قهرمانان و بازیکنان سابق تیم ملی تهران که سال ها مربیگری در پایتخت را برعهده داشته است در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مبارزات تهران همیشه نقش بسزایی در تیم ملی داشته و قهرمانان زیادی از پایتخت تیم ملی حضور داشتند. اما رفته رفته شرایط تغییر کرد و به جایی رسید که در 8 سال اخیر هیچ اتفاق امیدوارکننده ای از سوی رهبری هیئت کشتی استان تهران رخ نداده است.

وی با اشاره به اینکه مبارزات تهران در این سال ها نتیجه چندانی نداشته است، گفت: البته تغییرات مدیریتی در تهران حاصل تصمیمات فدراسیون و مسئولان ورزش استان است. شخصاً به عنوان ساکن تهران بارها اعلام کرده ام که مدیریت این رشته در پایتخت نیاز به تغییر دارد و نمی توان ارزیابی قابل قبولی از نحوه مدیریت کشتی تهران در سال های اخیر داد.

حبیبی با تاکید بر اینکه رئیس جدید هیئت کشتی استان تهران باید با تفکر، انگیزه و برنامه ریزی جدید وارد میدان شود، افزود: کشتی پایتخت نیازمند تدوین برنامه های نوین در همه عرصه ها از سرمربی و کادرفنی گرفته تا رزمی کاران منتخب، مسابقات داخلی و خارجی است. “امیدوارم محمدابراهیم امامی به عنوان رهبر جدید شرایط مساعدی را برای انتخابات فراهم کند و در عین حال باید دید چه کسانی کاندیدای هدایت کشتی در پایتخت خواهند بود و در نهایت چه کسانی دیدار خواهند کرد.”

سرپرست اسبق تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به اینکه سال ها مبارزه در تهران موفقیت آمیز نبوده است، گفت: البته نمی توان با آمار روی کاغذ در مورد مبارزه تهران اظهار نظر کرد و آن را استانی موفق بدانیم چرا که باید تا ببینیم سهم تیم های ملی چقدر است.» به نظر من برای برون رفت از این شرایط به همدلی و خرد جمعی نیاز داریم و همه پتانسیل های موجود و افراد با تجربه باید وارد میدان شوند.

حبیبی در پایان به حضور خود در لیگ برتر امسال اشاره کرد و گفت: امسال به همراه رضا یزدانی با تیمی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده در لیگ خواهیم بود و از قهرمانی سال گذشته دفاع خواهیم کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید