سوپ چرب معروف من: Keto Style


چربی های سالم فوق ستاره تغذیه جدید هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدرات به چربی سوخته به عنوان سوخت اصلی تبدیل می کند. این رژیم غذایی ده ها سال است که برای کنترل تشنج از نظر دارویی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در حال حاضر به دلیل فواید بی شمار آن برای سلامتی به طور گسترده ای شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده باشید و بدانید که من رژیم غذایی طولانی مدت کتو را توصیه نمی کنم (در اینجا توضیحات کامل را ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جای خود را برای نتایج کوتاه مدت پر شور داشته باشد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را تغذیه می کند ، چربی های شکم را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را دوباره فعال می کند در حالی که شما را در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی در همه اینها دوست ندارد؟

سوپ سم زدای چربی جدید من (سبک کتو) با سبزیجات دلپذیر ، پروتئین غنی از انرژی ، ترکیبی خوش طعم از ادویه های گرم کننده و شیر نارگیل کامل و خوش طعم ، همراه با آووکادو در ترکیب کاملی که این سوپ را بسیار سیر کننده می کند. موفق و بسیار منحصر به فرد

این یک دستور العمل آسان برای کمک به شروع کنترل طولانی مدت وزن است و از همه مهمتر ، نتایج به خودی خود صحبت می کنند. خواننده ای از مجله جهان زنان (جایی که سوپ برای اولین بار معرفی شد) در عرض یک هفته 11 پوند و دیگری فقط در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 ، حتی 11 پوند در یک هفته وزن کم کردند. آیا آمادگی دیدن نتایج را دارید؟

اینکه چرا این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” بهترین راز رژیم گیرندگان در سرتاسر جهان است ، پنهان نیست.

کاهش وزن مناسب برای فصل پاییز مواد تشکیل دهنده شامل شدن:

  • ادویه جات گرم و طعم خاکی مانند زیره با از بین بردن نفخ و گاز معده به دستگاه گوارش کمک می کند و به تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • مقدار زیادی سبزیجات تازه مزرعه سرشار از ویتامین برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن شما و همچنین آنتی اکسیدان هایی که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) که یک ساختمان مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادو سالم به شما چربی های مناسب را می دهد تا به بدن شما کمک کند تا چربی های سرسخت به دام افتاده را برای همیشه رها کند!دیدگاهتان را بنویسید