شارلیز ترون در مورد اجرای شگفت انگیز MCU و پسران صحبت می کند!


«پسرها» و «دکتر استرنج در چند جهان جنون» دو فیلمی هستند که شارلیز ترون تنها چند هفته پس از دیگری در آنها بازی کرد. برای تقلید ژانر ابرقهرمانی، به ویژه MCU و DCEU، فیلم Amazon Prime Video “The Boys” بر اساس کتاب کمیکی از Garth Ennis و Darik Robertson به همین نام ساخته شده است. به عنوان مثال، فصل سوم پسران با تقلید از Justice League و The Avengers آغاز می شود.

شارلیز ترون در مورد اجرای شگفت انگیز MCU و پسران صحبت می کند

اولین قسمت از فصل سوم سریال The Boys با نام «بازپرداخت» در تاریخ 3 ژوئن در سایت پخش این سریال به صورت آنلاین منتشر شد. صحنه ای از طلوع هفت که پر از کلیشه است و ظاهری غافلگیرکننده دارد، نقطه شروع است.

شارلیز ترون در مورد اجرای شگفت انگیز MCU و پسران صحبت می کند

میهن ملکه مایو، A-Train، Starlight و Black Noir در نبرد اوج فیلم در برابر Stormfront، حریف فیلم. در 6 مه، ترون در سریال پس از تیتراژ در Doctor Strange 2 در نقش Stormfront ظاهر شد، نقشی که کمتر از یک ماه بعد تکرار کرد. او باید کلیا را در دنیای سینمای مارول (MCU) به تصویر بکشد.

ترون به افتخار پانزدهمین سالگرد پروژه گسترش خود در آفریقا، روز شنبه میزبان یک مهمانی بلوک بود. زمانی که ورایتی در آن زمان با او مصاحبه کرد، حضور او در فیلم‌های The Boys و Marvel Cinematic Universe نیز موضوع گفتگو بود. ست روگن، همکار لانگ شات و تهیه کننده اجرایی The Boys، با کوین فیگی، رئیس استودیو مارول تماس گرفته است. ابتدا ترون زمانی را به یاد آورد که از او پرسیده شد اولین بار چه زمانی ایده فیلم به ذهنش رسید.

هر دو حضور ترون در فیلم ها مخفیانه بود، اما پسرها خنده دارتر از این دو بودند. احتمال زیادی وجود دارد که بسیاری از مردم حدس بزنند که The Boys پس از شنیدن اینکه ترون به طور غیرمنتظره در Doctor Strange 2 ظاهر می شود، اینطور است. آن‌ها ترون را استخدام کردند زیرا به نظر می‌رسید که قرار است کاری در یک فیلم کمیک بوک با بودجه کلان انجام دهند، و سپس مارول استودیوز این کار را با Stormfront انجام داد (حتی پس از اطلاع از نقش او در The Boys).

پس از حضور در برنامه، ترون یک بازیگر مهم در آینده دکتر استرنج خواهد بود. از سوی دیگر، جای تعجب نیست که ستاره ای مانند ترون در فاز 4 به MCU ملحق شود. چندین طرف از صحنه Doctor Strange 2 پس از تیتراژ به عنوان یکی از بدترین صحنه های تاریخ MCU انتقاد کرده اند، زیرا به نظر می رسد یک تقلید از پیشینیان خود باشد. .

حضور ترون حواس‌پرتی را پرت می‌کند، عموم مردم با کلیا آشنا نیستند و صحنه پس از پایان Multiverse of Madness احساس می‌کند که بی‌موقع است. سکانس پسران بعد از تیتراژ موفق‌تر از دکتر استرنج بود که نشان می‌دهد در سال‌های اخیر چقدر به واقعیت نزدیک شده است.

در «گارد قدیمی 2» شارلیز ترون بازخواهد گشت

این کار نمی کند فیلم بعدی شارلیز ترون، The Old Guard 2. ترون مجبور شد برای بازی در قسمت دوم یک کفال پرورش دهد زیرا می خواست متفاوت از فیلم اول به نظر برسد. به گفته ترون، حضور یک کفال نشان می دهد که مدتی از اکران فیلم اصلی گذشته است.

دنباله ای برای The Old Guard در ماه آگوست آماده می شد که ویکتوریا ماهونی مسئولیت پروژه را بر عهده داشت. همراه با شارلیز ترون، اوما تورمن و هنری گلدینگ به بازیگران این فیلم خواهند پیوست.

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید