شایعات در مورد Neuralink – وان تيس


این شکایات اولین بار هفته گذشته زمانی گزارش شد که کمیته پزشکان برای مراقبت های پزشکی (PCRM) یک شکایت فدرال به ایالات متحده ارائه کرد. ایالات متحده آمریکا بخشی از بخش کشاورزی در ارتباط با درمان میمون ها در دانشگاه کالیفرنیا (UK)، دیویس در ارتباط با سایت نورالینک. PCRM یک سازمان غیرانتفاعی ظلم است که آزمایش هایی را انجام می دهد و می تواند برای حیوانات تبلیغ کند.

در همین راستا، Neuralink در حال توسعه دستگاهی است که من آن را به عنوان یک ماسک توصیف می کنم، با توانایی اندازه گیری حرکت، شکل بدن و سایر اطلاعات، و سپس ادغام داده های جمع آوری شده در یک دستگاه. سیار. در سال 2020، این سیستم جایزه موفقیت FDA را دریافت می کند و قصد دارد امسال وارد امور بشردوستانه شود.

آزمایش های Neuralink

طی آزمایشی روی 23 میمون در دانشگاه، سایت نورالینک این گروه غیرانتفاعی گفت که از ارائه مراقبت های جسمی و روانی خودداری کرد، از “مواد غیرمجاز” برای انجام آزمایش استفاده کرد و در برخی موارد میمون ها را با حیوانات کشت. حتی قبل از استفاده در کاربرد ادعاهای PCRM، بر اساس آنچه که از طریق برنامه های ثبت عمومی به دست آمده است که شامل تقریباً 600 صفحه از آنچه سازمان “اسناد مزاحم” می نامد، است.
جرمی بکهام، هماهنگ کننده این مؤسسه در بیانیه ای گفت: «اسناد نشان می دهد که مغز میمون ها برای رنج کشیدن و مرگ مثله شده است. قطع عضو

در پاسخ، سایت نورالینک روز دوشنبه یک پست وبلاگی را به اشتراک گذاشت که در آن روش خود را برای آزمایش حیوانات توضیح داد و مستقیماً ادعاهای مطرح شده توسط PCRM را به چالش کشید. برای شروع، این شرکت قصد دارد کشتارها را ریشه کن کند، و خاطرنشان کرد که زمانی که برنامه آزمایش حیوانات در ابتدا در uc davis بود، فقط از روش‌های بدن و پایانه استفاده می‌شد، حیواناتی که توسط کارکنان دامپزشکی «کافی» بودند. “آنها سالم بودند.” یک رویداد بیهوشی، اما ممکن است برای یک بیماری قبلی کیفیت خوبی نداشته باشد.

منبع: https://noorekarime.ir/مزایای-خرید-neuralink-tokens/

دیدگاهتان را بنویسید