فدراسیون ملی پرندگان خواستار تحقیق در مورد واردات مواد خام از حیوانات شده است
فدراسیون طیور طی نامه ای به مراجع ذیصلاح کشور از این شرکت خواست تا فرآیند واردات مواد اولیه دام و دریافت ریالی از مرغداران و عدم تامین مواد اولیه را آغاز کند که این امر منجر به ایجاد چالش در زنجیره تامین و تولید طیور شد. ، تخم مرغ و علوفه برای پرندگان.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه فرزاد طلاکش، دبیرکل فدراسیون پرندگان خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، معاون اقتصادی وزارت اطلاعات و معاون آموزشی وزارت اطلاعات را بخوانید. وزارت اطلاعات:

یادآور می‌شویم که برخلاف رویه‌های معمول و بسیار سخت‌گیرانه وزارت جهاد کشاورزی برای احراز صلاحیت و صدور مجوز توزیع ارز وارداتی، متاسفانه شرکتی که مدارک آن حاکی از فقدان حداقل صلاحیت در واردات و توزیع مواد اولیه است. . طبق معمول و خارج از تشریفات اداری و اعتباری، برای اخذ مقدار قابل توجهی ارز ترجیحی در روزهای پایانی عمر، این ارز توسط سهمیه ارزی دام و طیور بدون موجودی و حتی بدون موجودی در بانک مرکزی معرفی می شود. اثبات مدارک معتبر مبنی بر خرید کالا از فروشنده خارجی به دلیل بارگیری رسمی مقدار قابل توجهی ذرت، کنجاله سویا در سامانه بازار و دریافت ریالی از مرغداران و تاکنون به استثنای مقدار بسیار کمی ذرت، به تعهدات خود در قبال مرغداران عمل نکرده است. مبادلات آتی واردکنندگان و چالش های ورود به آن همچنان باعث فساد این اقلام و آسیب قابل توجهی به منافع ملی کشور می شود.

از آنجایی که این فدراسیون به‌عنوان حافظ حقوق اعضای خود اعم از واردکنندگان، تولیدکنندگان طیور و تخم‌مرغ و کارخانه‌های تولید خوراک دام، موظف به نظارت بر موضوع تا حصول آن است، می‌طلبد مکاتبات آن اعضا رصد شود. اقدام مناسب برای جلوگیری از خسارات بیشتر موجب می شود که شدت این تخلف احتمالی در اسرع وقت مشخص شود و جایگزین مناسب آن برای رفع ابهام تعلیق شده به منظور انجام اقدامات مقتضی شود. و داده ها را از بخش خصوصی ذخیره می کند.

انتهای پیام/

جادوگران

محتوای پیشنهادی


چهارمین نشست مشترک وزارتخانه های هماهنگ کننده سوریه و روسیه درباره بازگشت آوارگان سوری عصر …

دیدگاهتان را بنویسید