مارتین اسکورسیزی یکی از بهترین فیلم هایش را سریالی ساخته استمارتین اسکورسیزی ساخت و کارگردانی سریالی بر اساس رمان دار و دسته های نیویورک را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، اسکورسیزی پس از ساخت فیلم موفق «جمعیت نیویورک» در سال 2002 با بازی لئوناردو دی کاپریو، دنیل دی لوئیس و کامن دیاز، این بار سریالی برای این شبکه ساخت. میرامکس بر اساس رمانی به نویسندگی «هربرت آسبری» ساخته می شود که علاوه بر تهیه کنندگی، کارگردانی دو قسمت اول را نیز بر عهده دارد.

برت لئونارد در حال نوشتن فیلمنامه این مجموعه است که گفته می شود برداشتی تازه از رمان باندهای نیویورک با شخصیت های جدیدی است که در نسخه سینمایی حضور نداشتند.

کتاب باندهای نیویورک به درگیری بین باندها و باندهای رقیب در شهر نیویورک در اواسط تا اواخر دهه 1800 قبل از ظهور و تسلط گروه های اوباش آمریکایی-ایتالیایی در دوران ممنوعیت در قرن 1920 می پردازد.

در سال 2002 فیلم «داروهای مواد مخدر نیویورک» در 10 رشته از جمله بهترین فیلم، کارگردانی و بازیگر مرد (دانیل دی لوئیس) نامزد جایزه اسکار شد.

آخرین مستند مارتین اسکورسیزی، بحران شخصیت: فقط یک شب، اخیرا اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم نیویورک داشته است و انتظار می رود فیلم جدید او یعنی قاتلان ماه کامل با بازی دی کاپریو نیز در این جشنواره حضور داشته باشد. کن سال آینده معرفی خواهد شد. این کارگردان باسابقه تلویزیونی همچنین مسئولیت تولید سریال شیطان در شهر سفید را برای سیستم تماشای آنلاین Hulu بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید