ما دانش آموزی نداریم که به دلیل شورش در بند باشد/ گل های نازک تر با دانش آموزان صحبت نمی کنیم.


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کلاس ها و مدارس باز است، گفت: طبق اطلاعاتی که از مسئولان مربوطه دریافت کرده ام دانش آموزی بازداشت یا دستگیر نشده ایم.

به گزارش فارس، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که چند دانش آموز در اغتشاشات اخیر دستگیر شده اند، اظهار داشت: در این زمینه دانش آموزی دستگیر و زندانی نداریم. در کانون اصلاح و تربیت قبل از این شورش ها نوجوانانی بودند که به دلیل جنایتی که مرتکب شده بودند، تحصیل را رها کرده بودند و در آنجا آموزش می دیدند.

وی ادامه داد: اگر دانش آموزان موردی داشته باشند به مراکز مشاوره مدارس ارجاع داده می شوند بنابراین این تعبیر که دانش آموزان به کانون اصلاح و تربیت منتقل می شوند تعبیر مناسبی نبود.

نوری گفت: ما چنین چیزی نداریم. دیروز موردی را در اردبیل گزارش کردند که هیچ مبنایی ندارد.

وی در پاسخ به اینکه گفته می شود در این اتفاقات در کشور به برخی از دانش آموزان حمله شده است، افزود: ما بیخودی با دانشجویان صحبت نمی کنیم. من موردی از کار با دانشجویان ندیده ام. طبق آنچه من از مسئولان مربوطه می‌فهمم، هیچ دانشجویی بازداشت و دستگیر نشده‌ایم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کلاس های درس در مدارس باز است، اظهار داشت: ممکن است برخی دانش آموزان در مدرسه ابهام، سوال یا انتقاد داشته باشند و با مسئولان مدرسه در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید