مدیتیشن هدایت شده برای زمان های نامعلوم – سلامت ارین هولتمن در مورد همه راه هایی که می توانیم از سیستم ایمنی بدنمان حمایت کنیم بسیار صحبت کرده ام – یکی از بهترین راه ها این است که پاسخ استرس خود را کاهش دهیم.

این زمانها زمان نامشخصی است. عدم اطمینان می تواند اضطراب زیادی ایجاد کند.

آنچه من امیدوارم با این مدیتیشن انجام دهم این است که منبعی را در اختیار شما قرار دهم که در این زمان های نامعلوم به آنجا بازگردید ، سیستم خود را آرام کنید ، آرام شوید ، و بفهمید که شما ایمن هستید و راهی برای درمان دارید.

این ابزاری است که من برای درمان خود (روحی ، احساسی و جسمی) استفاده کرده ام و خوشحالم که آن را با شما به اشتراک می گذارم.

من پیشنهاد می کنم که هر روز وقت بگذارید تا نوعی مدیتیشن یا کار ذهن آگاهی انجام دهید. برای ذهن شما ، اما همچنین به این دلیل که ما می خواهیم از سلامت روان خود حمایت کنیم اگر می خواهیم سیستم ایمنی بدن ما کار خود را انجام دهد و کار خود را به خوبی انجام دهد.

من این مدیتیشن را به عنوان یک قسمت پادکست به اشتراک گذاشته ام تا بتواند به نقاط دور و دراز برسد. با خیال راحت با هرکسی که می تواند از مزایای آن استفاده کند به اشتراک بگذارید.

اگر احساس می کنید که به هم وابسته نیستید ، زمین ندارید ، ناامن هستید و می ترسید … این 25 دقیقه برای شما مناسب است.دیدگاهتان را بنویسید