مرحله قاعدگی – اوه عزیزم



این مجموعه برای کمک به شما در تنظیم و استفاده از قدرت چرخه قاعدگی ایجاد شده است. اطلاعات بیشتر: نحوه زندگی همزمان با چرخه قاعدگی: مقدمه

مرحله اول قاعدگی است. این لحظه ای از درون نگری است. در طبیعت ، با زمستان (چرخه سالانه) ، ماه نو (چرخه ماهانه) و نیمه شب (چرخه روزانه) هماهنگ است.

به طور معمول بین 3-7 روز طول می کشد.

از نظر فیزیکی چه می گذرد؟

اگر تخمک بارور شده در طول مرحله لوتئال به دیواره رحم کاشته نشود ، دیواره دیواره رحم نشت می کند و به چرخه تبدیل می شود.

چه احساسی از نظر انرژی و عاطفی دارد

شما از نظر جسمی و احساسی خام هستید و در برابر خستگی آسیب پذیر هستید. ممکن است به شدت احساس کناره گیری کنید. شما در این مرحله در وضعیت بالاتری و درک بیشتری قرار دارید. خواسته های عمیق را می توان آشکار کرد.

نحوه تنظیم و جریان با فاز

استراحت کنید ، عقب نشینی کنید و انرژی خود را ذخیره کنید. به بدن خود گوش دهید و به درون بروید. زمانی را به تنهایی یا با افرادی که شما را تقویت می کنند بگذرانید ، در حالی که سعی می کنید از افرادی که احساس می کنید ارتباط با آنها دشوار است دوری کنید. سعی کنید فشار برای عملکرد و بهره وری را محدود کنید. به سکون و مراقبت از خود ترمیمی بپردازید. آگاهانه از این فرصت استفاده کرده و بر رهایی چیزهایی که دیگر به آنها نیازی ندارید تأمل کرده و تمرکز کنید.

سعی کنید شمع ها را در اطراف خود داشته باشید و در معرض نورهای مصنوعی و صفحه های الکترونیکی در عصر قرار نگیرید.

بدن خود را حرکت دهید: حرکات صاف و صاف. بهتر است ورزشهای رقابتی انجام ندهید یا تمرینات شدید و با شدت بالا برنامه ریزی نکنید.

نحوه تغذیه و “تغذیه” این مرحله

غذاهای پخته شده گرم کننده و آرامش بخش را از غذاهای سرد و خام انتخاب کنید. از ادویه جات داغ مانند دارچین ، زنجبیل و زردچوبه استفاده کنید. چای ، به ویژه تمشک قرمز و گزنه بنوشید. غذاهای غنی از آهن را برای جبران از دست دادن خون و غذاهای غنی از ویتامین C برای افزایش جذب آهن انتخاب کنید.

علائم باروری خود را دنبال کنید

احتمال بارداری: بعید به نظر می رسد ، هرچند در صورت داشتن یک چرخه کوتاه ، در پایان قاعدگی غیرممکن نیست.

قرار دادن دهانه رحم: پایین و سخت (مانند نوک بینی). کمی باز کنید تا خون تخلیه شود.

دمای پایه بدن: با شروع قاعدگی کاهش می یابد.

چرخه متوسط ​​28 روز

دیدگاهتان را بنویسید