مرگ این دختر ممکن است در هر جایی اتفاق بیفتد. قانون باید حرف آخر را بزند


امام جمعه قم گفت: انقلاب اسلامی نسبت به حوادث اخیر در معرض آزمون‌های بزرگ‌تری قرار گرفته است، اما ملت ایران این بار با موضع محکم‌تری ادامه می‌دهد.

به گزارش مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته قم که در مسجد قدس آن شهر برگزار شد، با تبریک میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (علیه السلام) گفت: خدایا. می گوید پیامبری از نسل تو می آید. که او نیز دغدغه همه سختی ها را دارد و وظیفه اش این است که مردم را به سعادت برساند و در این زمینه حریص است تا مردم بیشتر دیندار شوند و اگر مردم در آن زمان مقام پیامبر را می دانستند با او این گونه رفتار نمی کردند. که

قم جمعه خطیب گفت: اخلاق پیامبر(ص) باعث شد تا مردم زیادی گرد او جمع شوند و پیامبر اسلام تا پایان تاریخ الگوی بشریت است.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: یکی از ویژگی های پیامبر این بود که راحت نبود و همیشه فکر می کرد و یکی دیگر از افتخارات پیامبر این بود که به فضل الهی زبانش نرم شد و وقتی مردم به آن حضرت جذب شدند. با او صحبت کرد .

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه میلاد امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت و گفت: دین ما به دین جعفری معروف است. زیرا در آن زمان عده ای دین خدا را بازیچه گرفتند و امام تصمیم گرفتند که نخبگان پرورش دهند تا جامعه خدا باور شود.

فرمود: امام صادق (علیه السلام) فرمودند شیعه واقعی در گفتار و کردار ما را الگوی رفتاری خود قرار می دهد.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به هفته وحدت گفت: هدف از وحدت شیعه شدن اهل سنت یا بالعکس نیست، بلکه باید توجه داشت که امت اسلامی امروز با استکبار مواجه است که اگر این وحدت و وحدت در بین اسلام وجود داشته باشد. امت امروز فلسطین و یمن تنها نبودند و اموال آنها غارت نشد و اسلام به عنوان یک قدرت در جهان شناخته شد، متأسفانه دشمنان در این سالها جنگ بین سنی و شیعه و جنگ شیعه و شیعه را آغاز کردند، بنابراین اینگونه نخواهد شد. متوجه شد.

امام جمعه قم افزود: این همایش وحدت نباید به یک بیانیه خلاصه شود و باید کاری عملی و مؤثر انجام شود و بیداری لازم در جهان اسلام صورت گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن سالروز ورود حضرت معصومه (س) به قم، گفت: امروز به برکت حضرت معصومه (س) مردم از سراسر جهان به قم می آیند تا معارف اسلامی را بیاموزند و بیاورند. به کشورشان

وی ادامه داد: امروز حوزه علمیه به برکت حضرت معصومه (سلام الله علیها) در امر نشر معارف اسلامی فعالیت می کند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: قبل از طرح موضوع مرگ این دختر باید به طرح ها و نقشه های دشمنان از قبل اشاره کرد و از این فرصت استفاده کردند و در نهایت آخرین اقدامات انجام شد.

یکی از اعضای شورای خبرگان رهبری افزود: کشورهای اروپایی پای میز مذاکره نشسته اند و در کنار آن سعی در نابودی اسلام و انقلاب دارند.

وی گفت: ملت ایران برای حفظ کشور و ارزش های آن شهدا داده است تا اهمیت این کشور از بین نرود.

وی با بیان اینکه مرگ این دختر ممکن است در هر جایی اتفاق بیفتد، افزود: قانون باید حرف آخر را بزند. عده ای بدون انجام بررسی های لازم در مورد این حادثه، به سرعت سیستم را در این زمینه زیر سوال بردند.»

آیت‌الله حسینی بوشهری تاکید کرد: انقلاب اسلامی در معرض آزمون‌های بزرگ‌تر از این قرار خواهد گرفت، اما معتقدیم ملت ایران این بار با مواضع محکم‌تری ادامه خواهد داد.

وی خطاب به مسئولان گفت: این حوادث ممکن است بیاید و برود، اما این بدان معنا نیست که مسئولان از وظیفه اولیه خود غفلت کنند و رضایت مردم در حفظ انقلاب نقش اساسی دارد و صلابت انقلاب را دیده ایم. ملت ایران به این یعنی ملت با وجود مشکلاتی که دشمن کشور و نظام را هدف قرار داده آرام نمی گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید