میزبانی لیگ نونهالان برای استان هیچ هزینه ای ندارد، اجازه ندهید سهمیه کوم به استان دیگری منتقل شود.


مسابقات لیگ نونهالان کشور در ماه های آینده به صورت متمرکز در یکی از استان های کشور برگزار می شود که مکان آن هنوز مشخص نیست. این در حالی است که استان کوم دو نماینده در این لیگ دارد که با برتری در مسابقات منطقه ای و قاطعیت به این مرحله رسیده اند.

این در حالی است که مشکلات مالی گسترده از جمله حق ورود و اجاره سالن و عواملی که باعث برگزاری مسابقه می شود، آنقدر بر دوش این دو تیم سنگینی می کند که شایعه فروش امتیاز این تیم به گوش می رسد.

جواد بازدار، مربی تیم فوتسال نونهالان ماهان در گفت وگو با ایسنا، گفت:
وی با اشاره به اینکه قیمت شرکت در این مسابقات اعلام نشده اما ورودیه آن حدود 20 میلیون تن است، گفت: این مسابقات بالاترین سطح مسابقات در رده نونهالان کشور سهمیه حضور دارد. در لیگ 1 پیدا شده است.
وی با بیان اینکه هزینه این میزبانی حدود 80 میلیون است، ادامه داد: اگر دو نماینده کوم بخواهند میزبانی مشترک داشته باشند، هر تیم باید حداقل 40 تا 50 میلیون هزینه کند، اما اگر آژانس ها کار کنند و حمایت کنند، این هزینه ها می شود. صفر. .
مربی فوتسال ماهان نونهالان گفت: این هزینه ها برای هتل و غذای نماینده و سرپرست فدراسیون، هتل و اسکان و غذای داوران، آمبولانس، پلیس، اجاره سالن مسابقات و اختتامیه مسابقات است.
وی گفت: اداره ورزش به عنوان متولی ورزش و اماکن ورزشی، هیئت فوتبال، استانداری و… این موضوع را بر عهده دارد. اگر این ارگان ها همکاری کنند این هزینه ها به صفر می رسد اما متاسفانه هیچ کدام جواب نمی دهد.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید