نیت رابینسون، ستاره سابق NBA، نارسایی کلیه را فاش کرد


نیت رابینسون، ستاره و گارد سابق NBA اعلام کرد که قربانی نارسایی کلیه شده است و در حال حاضر تحت درمان است. او سه بار قهرمان اسلم دانک NBA بود که به مدت پنج سال کار خود را با نیکس آغاز کرد.

رابینسون شنبه شب در بیانیه خود گفت که در چهار سال گذشته تحت درمان خصوصی برای نارسایی کلیه بوده است. او افزود که آن را برای کسانی که با همین بیماری دست و پنجه نرم می کنند و می خواهد صدای کسانی باشد که در صحبت در مورد این بیماری مشکل دارند باشد، علنی کرد.

نیت رابینسون بازیکن سابق NBA نارسایی کلیه را فاش کرد

این بیانیه توسط شمس چارانیا از The Athletic توئیت شد، که در آن رابینسون همچنین اظهار داشت که او هرگز یک رهبر محلی در زمین نبوده و ترجیح می‌دهد الگوبرداری کند. اما او گفت که اکنون زمان آن فرا رسیده است که صحبت کند و به افرادی که مانند او با بیماری کلیوی دست و پنجه نرم می کنند کمک کند.

نیت رابینسون، ستاره سابق NBA، نارسایی کلیه را فاش کرد

وی همچنین در بیانیه خود از مراقبت و حمایتی که در طول دادگاه دریافت کرده و همچنان دارد قدردانی کرده است. او همچنین گفت که امیدوار است بتواند از طریق پیام خود به دیگرانی مانند او کمک کند.

نیت رابینسون دارای بیشترین عناوین اسلم دانک به نام خود است و به عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ مسابقات اسلم دانک NBA شناخته می شود. او اولین قهرمان سه بار اسلم دانک NBA در سال 2010 پس از انتخاب با انتخاب بیست و یکم توسط فونیکس سانز در درفت NBA 2005 شد. او بعداً در شب درفت به همراه کوئنتین ریچاردسون به نیویورک نیکس مبادله شد.

فعال بوده است یازده سال بازیکن NBA بود و برای گلدن استیت وریرز، شیکاگو بولز، دنور ناگتس، لس آنجلس کلیپرز و نیواورلئان پلیکانز بازی کرد. اگرچه او چهار فصل و نیم را در نیکس گذراند، اما برجسته‌ترین دوره حرفه‌ای او بین سال‌های 09-2008 بود که میانگین 17 امتیاز در هر بازی به دست آورد.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵هنوز در لیست مصدومان!! چرا LaMonte Wade Jr. فعال نشده؟

🔵به روز رسانی آسیب دیدگی توآ تاگووایلوآ دلفین های میامی – چه زمانی برمی گردد؟

رابینسون در سال 2015 NBA را ترک کرد اما تا سال 2018 به بازی در خارج از کشور ادامه داد. اگرچه رابینسون در یازده سال زندگی خود هرگز موفق به کسب عنوان NBA نشد، او موفقیت های تیمی مانند لحظات بزرگ با ورود سلتیکس به فینال NBA در سال 2010 و زمانی که بولز کسب کرد، به دست آورد. در سال 2012 به فینال کنفرانس شرق رسید. او همچنین قدرت خود را به عنوان یک بازیگر مکمل نشان داد علیرغم اینکه هرگز حلقه ای را نبرد. دوران حرفه ای رابینسون نیز مثمر ثمر بود زیرا او بیش از 20 میلیون دلار از NBA به عنوان حقوق دریافت کرد.

او پس از ترک NBA تا سال 2018 در لیگ بیگ 3 فعال بود، همچنین در یک مسابقه بوکس حرفه ای مبارزه کرده و در مسابقات فوتبال نیز دیده شده است. او پیشنهاداتی برای مسابقات بوکس دریافت کرده است اما در مورد حضور در رینگ چیزی اعلام نکرده است.

پست های اخیر نیکی آتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید