هر از گاهی دلتنگی برای قارچ خوردن! (+عکس)


عصر ایران – ماریو کارت یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی این شرکت نینتندو تخمین زده می شود که ده ها میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده است. حالا طرفداران پولدار این بازی می توانند با پوشیدن یکی از ساعت های نسخه محدود ارائه شده توسط این شرکت، عشق خود را به آن نشان دهند. برچسب هویر هر چه بیشتر نشان می دهند!

ساعت کرنوگراف فرمول 1 4300 دلار قیمت دارد. اما اگر این مدل به اندازه کافی برای شما جذاب نیست، می توانید ساعت مچی Formula 1 Tourbillon Chronograph را با قیمت چشمگیر 25600 دلار انتخاب کنید.

Tag Heuer تنها 250 قطعه از Tourbillon Chronograph را تولید خواهد کرد. این ساعت دارای قاب تیتانیوم درجه 5 به ابعاد 45 میلی متر است. بارزترین ویژگی بصری این مدل توربیلون استفاده شده در موقعیت ساعت 6 است که نمادی از ماریو گلوله و رنگ آبی در خودرو دیده می شود. لوگوی Mario Kart نیز در موقعیت ساعت 1 روی بدنه دیده می شود.

همان قارچ خور معروف!

هر از گاهی دلتنگی برای قارچ خوردن!  (+عکس)

در پشت قاب و به دلیل استفاده از روکش کریستال یاقوت کبود، حرکت حرکت ساعت نمایان می شود. قسمت روتور را می توان در مشخصات ماریو، لوئیجی و شاهزاده خانم سوار بر وسیله نقلیه مشاهده کرد. لوگو ماریو کارت همچنین روی کریستال یاقوت کبود در پشت ساعت حک شده است. M (M) ماریو روی تاج ساعت دیده می شود.

مدل ارزان‌تر کرنوگراف فرمول 1 نیز در تیراژ محدود 3000 قطعه تولید می‌شود. این مدل مجهز به یک ساعت اتوماتیک کالیبر 16 Tag Heuer است و اندازه آن 44 میلی متر است.

بارزترین نماد بازی Mario Kart در این ساعت، حضور ماریو در حال رانندگی در موقعیت ساعت 9 است. در بخش داستان از برخی نمادهای بازی مانند ستاره، قارچ، پولیش آبی و پوست موز استفاده شده است. پشت ساعت ماریو را در حال رانندگی ماشین و لوگوی بازی نشان می دهد. لوگوی Mario Kart در موقعیت ساعت 1 و 2 روی بدنه قابل مشاهده است. لوگوی من هم روی تاج ساعت است.

هر دو ساعت دارای بند مشکی با دوخت قرمز هستند. آرم M-Mario روی سگک حک شده است. سگک مدل کرنوگراف فولادی و مدل توربیلون تیتانیومی است.

دیدگاهتان را بنویسید