هواداران پرسپولیس شاکی از مدیریت باشگاه؛ مددی هم به سرنوشت صدری دچار می شود؟!


شفقنا – هواداران پرسپولیس به شدت از عملکرد مدیران خود ناراضی هستند.

به گزارش شفقنا ورزشی، پرسپولیسی‌ها که تا دو روز دیگر باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در یک دیدار حساس به مصاف الهلال عربستان بروند به علت مشکلات به وجود آمده، روز گذشته نتوانستند راهی عربستان شوند.

بعد از این اتفاق مدیران پرسپولیس با انتقاد از طرف‌های عربستانی مشکلات به وجود آمده را ناشی از کم کاری آنها عنوان کردند، اما ساعاتی بعد مشخص شد که تقاضای دیرهنگام پرسپولیسی‌ها مانع از پرواز آنها در موعد مقرر به عربستان شده است.

هواداران پرسپولیس هم بعد از آگاهی از مقصر بودن مدیران باشگاه خود انتقاد تندی را نسبت به بی برنامه‌ بودن مدیران پرسپولیس انجام داده‌اند و از سران باشگاه خواستند تا پاسخگوی کم‌کاری خود در ارسال مدارک برای سفر به عربستان باشند.

از سوی دیگر یحتمل بودن جذب دو بازیکن، با سابقه حضور در تیم‌های اروپایی توسط باشگاه استقلال، هواداران پرسپولیس را بسیار خشمگین کرده است. هواداران پرسپولیس اعتقاد دارند علیرغم درآمد زایی بیشتر و کسب عنواین بیشتر توسط این باشگاه نسبت به رقیب دیرنه خود چرا مدیران پرسپولیس نتوانستند تا به الان گزینه های خارجی مد نظر یحیی گل محمدی را جذب کنند.

با شدت گرفتن انتقادات از مجیدی صدری و هئیت مدیره پرسپولیس، بعید نیست که این هیئت مدیره هم همانند هئیت مدیره استقلال دستخوش تغییرات گسترده شود و سید مجید صدری بی شک با این انتقادات به سرنوشتی همانند احمد مددی دچار خواهد شد.

منبع؛ شفقنا ورزشی

خبرهای داغ دیگر:

دیدگاهتان را بنویسید