پادکست قسمت 167: التهاب ، چاقی و سیاست های غذایی


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا اکثر رژیم ها جواب نمی دهند؟ متی لنسدان ، دانشمند ، متخصص تغذیه و مربی بهداشت به این برنامه می پیوندد و ما در مورد همه چیز که شامل غذا و تأثیر آن بر سلامتی ما می شود صحبت می کنیم.

همه اطلاعات و پیوندهای مربوط به این قسمت را می توانید در آدرس زیر بیابید https://holisticwellness.ca/episode167به

برای گوش دادن به iTunes ، Stitcher یا Spotify اینجا را کلیک کنید:

iTunes – اینجا را کلیک کنید
منگنه – اینجا را کلیک کنید
Spotify – اینجا را کلیک کنید

مطمئن شوید که در این پادکست در iTunes مشترک شده اید و برای ما امتیاز و بررسی بگذارید!

موضوعات مورد بحث در این قسمت:

 • تاریخچه سیستم غذایی ما و اینکه چرا میزان چاقی و بیماری ها بسیار زیاد است
 • تاثیر غذاهای فرآوری شده بر سلامت ما
 • التهاب
 • رژیم غذایی مطلوب
 • چرا رژیم ها جواب نمی دهند؟
 • روزه داری متناوب
 • روزه گرفتن روی آب
 • کاهش وزن پایدار

امتیاز کلیدی:

 • ما در دنیایی زندگی می کنیم که بازاریابی جنسی زیادی وجود دارد ، جایی که همه احساس می کنند کافی نیستند و بسیاری از مردم دچار آسیب های دوران کودکی شده اند ، که این باور را برای آنها ایجاد کرده است که آنها کافی نیستند و شایسته عشق نیستند و از قند استفاده می کنند. و کربوهیدرات ها به عنوان یک مکانیسم مقابله ای هستند.
 • بسته به وراثت و زمینه ژنتیکی شما ، مستعد تمایل به دوست داشتن یا دوست نداشتن غذا یا غذایی هستید که در بدن شما بسیار خوب استفاده می شود.
 • در طول 100 سال گذشته ، ما یک جهش بزرگ در تکامل اجتماعی – نحوه مصرف غذا ، انواع غذاهایی که می خوریم ، و شیوه ای که به نظرمان خوشایند می رسد – داشته ایم که مراکز دوپامین مغز خود را به نوعی ربوده ایم. ما فکر می کنیم که کنترل را در دست داریم ، اما همه ما واقعاً معتاد هستیم زیرا با این امر تکامل نیافته ایم تا بتوانیم آن پاسخ را تنظیم کنیم.
 • التهاب نشانه ای از بدن به سیستم ایمنی است که نشان می دهد چیزی اشتباه است. با این حال ، در بسیاری از موقعیت هایی که مشاهده می کنیم ، التهاب منجر به بیماری می شود.
 • از نظر روانشناسی ترکیب فرهنگ رژیم غذایی مرسوم با “قرص مرد بیمار” طب غربی این ایده را ایجاد می کند که زیست شناسی انسان مانند یک چراغ روشن است: شما می توانید سوئیچ را بچرخانید و اکنون شما یک فرد سالم هستید و فقط می توانید یک قرص بخورید. متأسفانه اینطور نیست.

مراحل عمل:

 • برای یافتن رژیم غذایی مناسب برای شما ، این سوالات را در نظر بگیرید:
 • آیا اهل خوردن احساسات هستید یا معتاد قند هستید؟
 • آیا چربی اضافی بدن دارید که می خواهید از بین ببرید یا فقط می خواهید سالم تر باشید؟
 • جرف: فقط غذای واقعی بخورید. و سپس سعی کنید بفهمید “این غذا چگونه بر هورمون های من تأثیر می گذارد؟”

ماتیا می گوید:

تقریباً همه چیز ، برای اکثر مردم ، به عدم تغذیه خوب برمی گردد. این مشکلات روده ، مه مغزی ، نحوه واکنش به استرس است ، کاری که ما هر روز انجام می دهیم قدرت سیستم است.

“اراده تمام می شود. احترام به خود ، وقتی آن را میخکوب می کنید ، اینطور نیست. “

ممنون که گوش دادید!

اطلاعیه های مهم:

در آموزش افسانه ای 5 روزه من در زمینه تولید سرب 13 تا 17 سپتامبر در گروه FB کلکسیون کسب و کار من روزانه در ساعت 11 صبح EST به من بپیوندید. این پیوند برای پیوستن به گروه FB است – https://www.facebook.com/groups/224019615331249/به

آخرین برنامه ما ، برنامه 28 روزه تنظیم مجدد آدرنال را بررسی کنید. اگر احساس خستگی می کنید ، مضطرب هستید ، وزن اضافه می کنید ، نمی توانید بخوابید و به تنظیم مجدد نیاز دارید ، این برنامه بهترین راه حل است! غدد فوق کلیوی ما در مورد بازگرداندن سلامت هورمونی در وهله اول قرار دارند. به همین دلیل است که ما یک برنامه غذایی مغذی ، برنامه ورزشی ، تمرینات تنفسی و موارد دیگر را در این برنامه قرار داده ایم تا به شما کمک کند بهترین احساس را داشته باشید! در این پیوند در اینجا به برنامه تنظیم مجدد آدرنال بپیوندید – https://bit.ly/28dayadrenalresetبه

در خبرنامه ما ثبت نام کنید holisticwellness.ca/ خبرنامه و در اینستاگرام با من ارتباط برقرار کنید ، holisticwellnessfoodieبه اگر مطلبی دارید که دوست دارید من آن را گسترش دهم ، به من اطلاع دهید. همچنین اگر برای ما در هر پلتفرمی پادکست که در حال گوش دادن به آن هستید برای ما امتیاز یا بازبینی بگذارید معنای زیادی خواهد داشت.

پیوند به مواردی که در برنامه در مورد آنها صحبت می کنم:

https://canprev.ca/products/vitaminc1000-liposomal

بعلاوه ، طعم های جدید Omega Twists آنها فوق العاده است. در اینجا درباره آنها بیشتر بدانید – https://canprev.ca/products/omega-twistبه

کجا می توانید متی لنس داون را پیدا کنید:

اینستاگرام متی (mattylansdown)

فیس بوک متی

وب سایت متی

کجا می توانی مرا پیدا کنی:

اینستاگرام سامانتا

فیس بوک سامانتا

وب سایت سامانتا

توییتر سامانتا

هورمونهای سالم برای زنان انجمن خصوصی پادکست در فیس بوک

چگونه می توانید با من کار کنید:

این را به اشتراک بگذارید!

در Pinterest به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید