پاستای بالزامیک عسل با مرغ و سبزیجات – پیشگیری از RD


امروز صبح باران شدیدی بارید. و هوا سرد بود. و من روی پل بودم تا دختران را به ایستگاه اتوبوس ببرم … یعنی ما به ایستگاه اتوبوس رفتیم. تمام روز برف بده از باران متنفرم همه این را درباره من می دانند. اما امروز من را افسرده نمی کرد!

امروز اولین روز در بود 7 هفته، بخش من کاملاً مجهز بود. تیم با مشکلات زیادی روبرو بود و PTO های زیادی برای دیگران برنامه ریزی شده بود. این بدان معناست که کسانی که آنجا بودند (من و چند نفر دیگر!) مثل دیوانه ها کار می کردند تا کشتی را روی سطح خود نگه دارند. بنابراین بله … روز در حال تغییر بود!

من اعتراف می کنم ، من عجیب و غریب بوده ام و خوب نخوابیده ام و احساس می کنم برای خودم ، خانواده ، دوستانم و هر چیز دیگری وقت ندارم: وبلاگ نویسی ، پادکست ، خواندن ، همه چیز. اما این آخر هفته مقداری از هرج و مرج را مهار می کند ، به خصوص پس از آخر هفته گذشته ، و ما تولد مارک را جشن می گیریم! 41!

سال گذشته من یک جشن غافلگیر کننده برای او برگزار کردم … و این مورد مورد علاقه او نبود. او واقعاً طرفدار مرکز توجه بودن نیست و به عنوان یک فرد درونگرا ، فقط برای او نبود. بنابراین امسال من چیزی بیشتر از یک پرستار بچه برای عصر ندارم که مدتی بیرون برود ، هیچ بچه ای ندارم. امیدوارم ناامید نشوید!

من امروز کمی زودتر کارم را رها کردم ، یک تمرین قاتلانه برای شروع شب جمعه ام انجام دادم و مشغول تهیه شام ​​شدم. شام کمی بیشتر از آنچه انتظار می رفت به دلیل تمام برش ها طول کشید ، بنابراین دفعه بعد برنامه ریزی می کنم و موادم را یک روز قبل یا آخر هفته آماده می کنم ، زمانی که زمان بیشتری اجازه می دهد. در هفته هایی که موفق به انجام این کار می شوم ، مرد تفاوت هایی را در آوردن شام به میز قبل از تاریکی هوا در خارج ایجاد می کند.

این دستور تا حدودی مشابه بود. من این کار را چند هفته پیش انجام دادم و سبزیجات را از قبل آماده کردم. با حداقل تلاش انجام شد و من لیست مواد اولیه ساده را دوست دارم ، دوست دارم ، دوست دارم. دستور اصلی از نظر مواد اولیه و دستورالعمل کمی شل بود ، بنابراین من این ایده را دنبال کردم و عالی بود. ما آن را دوست داشتیم و از غذای باقی مانده برای کل هفته لذت بردیم!

مواد تشکیل دهنده

 • 1 پوند ماکارونی پاپیلون خشک

 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون ، تقسیم شده

 • 1 1/2 پوند سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست ، به مکعب های 1 اینچی برش دهید

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 3 فلفل ، ورقه شده

 • 1 پیاز قرمز ، نازک ورقه شده

 • 12 اونس مارچوبه ، انتهای چوب بریده شده و به قطعات 3 اینچی بریده می شود

 • 1 عدد کدو سبز ، نصف ماه خرد شده

 • 2 قارچ پورتوبلو ، تمیز و برش خورده

 • 1/2 فنجان عسل

 • 1/2 لیوان سرکه بالزامیک

دستورالعمل ها

 1. یک قابلمه بزرگ آب را روی حرارت زیاد گرم کنید. وقتی به جوش آمد ، ماکارونی را اضافه کنید و به مدت 8-10 دقیقه یا تا زمان دندانه بپزید. آبکش کنید ، آبکشی کنید و کنار بگذارید.
 2. در حالی که ماکارونی در حال پخت است ، یک قابلمه بزرگ را با 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون روی حرارت متوسط ​​متوسط ​​گرم کنید. بعد از داغ شدن ، مرغ خرد شده را اضافه کرده و نمک و فلفل بپاشید. به مدت 5-6 دقیقه ، یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود و بپزد ، بپزید. روی بشقاب بردارید و روی آن را بپوشانید تا گرم شود.
 3. قابلمه را روی حرارت قرار دهید و روغن زیتون باقی مانده را اضافه کنید. وقتی داغ شد فلفل و پیاز را اضافه کنید. 2-3 دقیقه بپزید ، گاهی اوقات هم بزنید.
 4. مارچوبه و کدو سبز را اضافه کنید ؛ مخلوط شده 4-5 دقیقه بپزید ، هر 1-2 دقیقه هم بزنید.
 5. برش های قارچ پورتوبلو را اضافه کرده و به آرامی مخلوط کنید. به مدت 3-4 دقیقه بپزید.
 6. در یک کاسه کوچک ، عسل و سرکه بالزامیک را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند.
 7. وقتی سبزیجات نرم شدند ، مرغ و ماکارونی پخته شده را به قابلمه برگردانید. روی مخلوط بالزامیک بریزید و مخلوط کنید تا روکش شود. قبل از سرو 1-2 دقیقه بپزید تا دوباره گرم شود.

اطلاعات تغذیه ای:

تولید – محصول: 8
بخش ها: 2 فنجان پر

مقدار در هر وعده:
کالری: 420کاملا چاق: 6.9 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 325 میلی گرمکربوهیدرات ها: 70.5 گرمفیبر: 3.3 گرمقند: 21.8 گرمپروتئین: 22.4 گرم

از کدو سبز باغی قبل از ترک استفاده کنید!

مراقب باش،

دیدگاهتان را بنویسید