پایان مسابقات جودوی چهارجانبه روسیه/ دیدار میراسماعیلی با وزیر روسیه


به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، شب گذشته (جمعه 27 خردادماه) مسابقات چهارجانبه با حضور تیم های ملی روسیه، صربستان و ایران در سن پترزبورگ برگزار شد. آنها پس از سه سال حذف دوباره با تیم های جودوی سرشناس روسیه و صربستان در دنیای جودو مبارزه کردند.

مجمع عمومی مجمع بین المللی اقتصاد در سن پترزبورگ روز گذشته (جمعه 17 ژوئن) با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و نشست چهارجانبه جودو در حاشیه مجمع بین المللی در سن پترزبورگ برگزار شد. تیم های ملی جودو ایران، صربستان و تیم ملی اصلی جودو روسیه در این رقابت ها با تیم «ب» به رقابت پرداختند.

جودوکاران کشورمان با حضور وزیر ورزش، کارکنان فدراسیون جودو، قهرمانان المپیک و جهان روسیه به مصاف جودوکاران روس و صرب رفتند. تیم ملی روسیه در اولین بازی با نتیجه 4 بر 2 تیم جودوی ایران را شکست داد و در بازی دوم نیز تیم ملی کشورمان با نتیجه بسیار نزدیک 3 بر 2 کار خود را مقابل صربستان به پایان رساند.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان در حاشیه این دیدار با وزیر ورزش روسیه دیدار و گفتگو کرد.

میراسماعیلی در این دیدار با تقدیر و تشکر از دعوت تیم ملی جودوی ایران به مسابقات سن پترزبورگ و میزبانی خوب فدراسیون جودو روسیه از اولگ ماتیتسین وزیر ورزش روسیه خواست تا دو فدراسیون را به هم نزدیک کند.

وزیر ورزش روسیه همچنین قول داد به فدراسیون جودو روسیه تاکید کند که همکاری های دوجانبه فدراسیون جودوی ایران و روسیه عمیق تر از گذشته خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید