پیکه دلیل خداحافظی خود را بیان کرد


مدافع ابی اناری از دلیل خداحافظی اش می گوید.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، جرارد پیکه تا پایان این فصل با آبی ها قرارداد داشت اما ناگهان تصمیم به خداحافظی گرفت.

پیکه درباره دلیل تصمیمش گفت: دلایل زیادی برای این تصمیم من وجود دارد و برخی تا حدودی دلیل آن را می دانند. در ابتدای فصل با ژاوی سرمربی تیم صحبت کردم و او به من گفت که جزو بازیکنان اصلی تیم نیستم.

مدافع آبی اناریجا ادامه داد: از ابتدای فصل حالم خوب نیست و به این نتیجه رسیده ام که این تعطیلی لیگ به خاطر جام جهانی بهترین فرصت برای اعلام تصمیمم است. من خیلی وقت پیش گفته بودم که اگر احساس بی اهمیتی کنم ترک می کنم. اگر مصدومیت مدافعان بارسلونا نبود، قبل از نوامبر خداحافظی می کردم. دیگر آن احساس را نداشتم و به این نتیجه رسیدم که دیگر به بارسلونا تعلق ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در دیدار مقابل اوساسونا روی نیمکت نشسته است، گفت: مصدومیت مدافعان بارسلونا باعث شد من این تیم را همراهی کنم. در نوکمپ خداحافظی بسیار خوبی داشتم و هواداران عشق خود را به من نشان دادند و می دانستم در کدام تیم هستم. خداحافظی کردم اما این آخرین خداحافظی من نیست و رابطه من با بارسلونا همیشگی است.

پیکه در دیدار مقابل اوساسونا روی نیمکت بود. او بین دو نیمه به دلیل اعتراض زیاد به داور کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد. بارسلونا در فصل جاری لالیگا عملکرد خوبی داشته و با یک بازی بیشتر از رئال مادرید و 5 امتیاز بیشتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید