چه زمانی سلبریتی در سال 2021 شکار می شود؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • با توجه به اینکه برخی از شرکت کنندگان جدید این سریال “در حال فرار” دیده می شوند ، بسیاری از آنها می پرسند Celebrity Hunted در 2021 چه زمانی خواهد بود؟

  پرتنش ، پر جنب و جوش و صریحاً خنده دار – دلیلی وجود دارد که تماشاگران کمی از Celebrity Hunted را دوست دارند. و ما از شنیدن اینکه سری چهارم در حال تولید است بسیار خوشحال می شویم.

  این فقط یک پیشنهاد دیگر از کانال 4 است که بینندگان را در پاییز امسال به صفحه نمایش خود چسبانده است در نگاه اول ازدواج کرد و فیلم کوتاه جودی کامر کمک به تعداد زیاد قرعه کشی کنید و البته بازگشت Gogglebox 2021.

  چه زمانی سلبریتی هانت در سال 2021 اکران می شود؟

  کانال 4 هستند تاریخ انتشار هنوز تأیید نشده است برای سری جدید Celebrity Hunted.

  با این حال ، نمایش موفق برای سال 2021 بازگشته است. و چندین شرکت کننده مشهور قبلاً در خیابان های بریتانیا در کنار یک تیم تلویزیونی دیده شده اند.

  بازگشت سلبریتی هانت بدون شک برای مخاطبان و سران شوبیز آرامش بخش است زیرا تولید این نمایش در سال 2020 به دلیل همه گیری متوقف شد.

  یک منبع به سان گفت که تصویربرداری به دلایل ایمنی و عملکرد متوقف شده است. آنها به اشتراک گذاشتند: “این ضربه بزرگی به کانال 4 است ، اما آنها باید امنیت رقبای خود را در اولویت قرار دهند.” “و با خیابان های خالی و ایستگاه های نیمه متروک قطار و اتوبوس ، آنها اردک هایی برای شکارچیان خواهند بود ، که تلویزیون فوق العاده ای نیست.”

  با این حال ، همان نیروها و خنده های خنده دار را می توان در سری 4 انتظار داشت که ستاره ها سعی می کنند 14 روز از اسارت فرار کنند.

  ترکیب سلبریتی هانت 2021

  همانند سری های قبلی ، ستارگان شرکت کننده در Celebrity Hunted 2021 این کار را در ارتباط با #StandUpToCancer انجام می دهند.

  ترکیب امسال شامل افراد مشهوری از دنیای تلویزیون ، کمدی و ورزش است. و ما از دیدن حضور دو المپیکی بسیار هیجان زده هستیم:

  ایوان توماس و ریچارد وایتهد

  ریچارد وایتهد (راست) دوبار دومین مدال طلای دوومیدانی پارالمپیک (راست) برای سری 4 به ورزشکار دیگر ایوان توماس (چپ) پیوست. او همچنین قهرمان سابق اروپا ، کشورهای مشترک المنافع و بازی های جهانی است.

  ایوان قبلاً در برنامه هایی مانند Celebrity Island با Bear Grylls و Strictly Come Dancing در سال 2015 ظاهر شد.

  در همین حال ، ریچارد در پارالمپیک 2021 توکیو شرکت کرد و مدال نقره را در دوی 200 متر کسب کرد.

  “لا ویوین” و کلوئی ویچ

  طرفدار مسابقه کشیدن Ru Paul از دیدن فیلم The Vivienne معروف به جیمز ویلیامز برای فرار سری جدید بسیار خوشحال خواهد شد.

  جیمز در سال 2019 برنده اولین سریال درگ بریتانیا شد و سفیر رسمی نمایش است.

  او با کلوئی ویچ ، ستاره واقعیت ، همکاری خواهد کرد. او در ظاهر شد خیلی گرم برای رسیدگی، دایره و مدل برتر انگلستانبه

  آیا اولی و گرت لاک در Celebrity Hunted 2021 شرکت می کنند؟

  خبر خوبی برای است ساخت چلسی پنکه. اولی و گرت لاک تایید کردند که در Celebrity Hunted 2021 حضور خواهند داشت.

  اولی و گرت ، که در دسامبر 2020 ازدواج کردند ، در “فراری” در روستای کرن وال مشاهده شدند.

  و Hunted HQ عکس بزرگی از این دو فراری را با اطلاعات تماس به اشتراک گذاشت تا درصورت مشاهده عموم مردم آنها را به اشتراک بگذارد.

  سال 2021 مطمئناً سال بزرگی برای این زوج به نظر می رسد ، زیرا بازیگران Celebrity Hunted آنها با برنامه های جانشین اولی و گرت همزمان شده است.

  تابستان امسال ، اولی اعلام کرد که قصد دارد برای درمان IVF به ایالات متحده برود و سفر جایگزینی خود را آغاز کند. “ما می دانیم که شما تا به حال از تماشای سفر ما لذت برده اید و نمی توانیم منتظر باشیم تا شما را به ماجراجویی در آن سوی جهان ببریم و با خوش شانسی ممکن است در ماه های آینده خبرهای خوبی برای شما داشته باشیم.” “اولی را در یک پست اینستاگرامی برای به اشتراک گذاشتن اخبار نوشت.

  سریال جدید Celebrity Hunted را از کجا تماشا کنیم؟

  سریال جدید Celebrity Hunted به مکان معمول خود در کانال 4 باز می گردد.

  این بدان معناست که می توانید برنامه را به طور مستقیم در کانال 4 تماشا کنید یا بعداً از طریق All4 به آن برسید.

  All4 همچنین سه سری قبلی Celebrity Hunted را می بینید که شامل افراد مشهوری مانند استنلی جانسون ، ویکی پتینسون و لیدیا برایت می شود. پرخوری عالی در حالی که منتظر هستید!

  فراموش نکنید که اگر می خواهید شانس خود را در نمایش داشته باشید ، می توانید برای سری بعدی اینجا درخواست دهید.  دیدگاهتان را بنویسید