چگونه واقعاً به هدف پروتئینی خود برسید – کیک هویج “N”


اگر در حال ردیابی ماکروها هستید و نمی دانید چگونه به واقع به پروتئین خود برسید ، تنها نیستید. همیشه آسان نیست و من به شما قول می دهم که با ابزارها ، طرز فکر و برنامه بازی مناسب ، واقعاً قادر خواهید بود هر روز به هدف پروتئین خود برسید. برای جزئیات به ادامه مطلب بروید!

اینجا را گوش کنید

چگونه واقعاً به هدف پروتئینی خود برسید

یکی از متداول ترین س questionsالاتی که من از مشتریان تغذیه دریافت می کنم این است که “چگونه پروتئین بیشتری را وارد رژیم غذایی خود کنم؟” مصرف پروتئین کافی بسیار مهم است – این امر شما را راضی نگه می دارد ، قند خون شما پایدارتر است ، ولع شما را از بین می برد و به شما در بهبود بهتر تمرینات کمک می کند. مشتریان اغلب به دنبال نکاتی در مورد چگونگی افزودن پروتئین بیشتر در وعده ها و میان وعده های خود هستند ، بنابراین من دقیقاً در مورد آنچه انجام می دهم بحث می کنم و فرمول خود را برای دستیابی به پروتئین خود هر روز به اشتراک می گذارم.

برای شما ، من یک منبع ویژه ایجاد کرده ام تا به شما کمک کند به راحتی میزان پروتئین مصرفی خود را برای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل برنامه ریز مواد غذایی متمرکز بر پروتئین ، ورق تقلب کلان ، نکات پروتئینی ، اهداف غذا و موارد دیگر است!

آیا آماده اید چگونه واقعاً به پروتئین خود برسید؟

مجموعه ابزار برنامه ریز پروتئین را از طریق این لینک دریافت کنید

اگر می خواهید دستورالعمل های غنی از پروتئین و سازگار با کلان را بخوانید ، کتاب من را ببینید ، کتاب آشپزی رژیم غذایی کلانبه شامل 300 دستور العمل برای هر وعده غذایی و نمونه غذا است تا خرید و تهیه غذا راحت تر از همیشه انجام شود!

در صورت نیاز به چند راهنمایی دیگر برای جذب پروتئین در رژیم غذایی خود ، این پست وبلاگ را بررسی کنید: 8 نکته برای رسیدن به هدف پروتئینی.

*****

قسمت را می توانید در اینجا بشنوید. اگر از این قسمت لذت بردید ، لطفاً یک نظر بگذارید و مشترک شوید تا هرگز یک قسمت را از دست ندهید!

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید و لطفاً به گروه انجمن هویج ‘N’ Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان ثبت نام کنید: https://carrotsncake.ck.page/freeدیدگاهتان را بنویسید