چین در حال صادرات مجدد است. آی تی. جی از رفتن به اروپا و آسیا دست کشید


کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین که برنامه‌ریز ارشد اقتصادی این کشور است، از پتروچاینا، سینوپک و شرکت ملی نفت فلات قاره درخواست کرده است تا L. آن را تامین کنند. J را برای مصرف داخلی نگه دارید.

دولت چین به شرکت دولتی گاز این کشور دستور صادرات مجدد گاز را صادر کرده است. آی تی. گاز به کشورهای آسیایی و اروپایی برای اطمینان از وجود گاز کافی در زمستان و فصل سرما.

به گزارش ایرنا، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین که برنامه ریز ارشد اقتصادی این کشور است، از پتروچاینا، سینوپک و شرکت ملی نفت فلات قاره خواسته است تا گاز EL را تامین کنند. آی تی. J را برای مصرف داخلی نگه دارید.

بر اساس این گزارش، ضمن فروش گاز آن. J برای خریداران اروپایی آرامش بخش است، اما پر شدن سریع انبارها و هزینه های حمل و نقل بی سابقه جذابیت صادرات مجدد سوخت را کاهش داده است.

بلومبرگ نوشت که کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین و همچنین سه شرکت ذکر شده از اظهار نظر در این مورد خودداری کردند.

پیش‌بینی کمبود گاز در چین ممکن است باعث حرکت پکن شود زیرا دولت چین قول داده است که خانه‌ها را در زمستان گرم نگه دارد. سال گذشته، چین به عنوان بزرگترین واردکننده LPG از ژاپن پیشی گرفت. آی تی. با این حال، G در سطح جهانی احتمالاً اولین کاهش مصرف خود را در سال جاری تجربه خواهد کرد.

واردکنندگان انرژی از نزدیک سخنان رهبران چین را که برای شرکت در کنگره حزب کمونیست در پکن گردهم آمده اند، دنبال می کنند. شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، دیروز در سخنرانی دو ساعته خود تاکید کرد که پکن باید به مصرف انرژی سبز روی آورد تا در معرض خطر کمبود انرژی قرار نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید