کریستین مک دونالد IBS ، نقرس ، آرتریت ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و همه داروهای کاملاً خام را کنار گذاشت. 80٪ قلیایی و وگان خام بخورید.


سلام ، من کریستین مک دونالد هستم. 4 سال پیش من واقعاً مریض بودم و نمی توانستم 65 پوندی را که از فرزند سومم به دست آوردم از دست بدهم. من یک دونده ماراتن با آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ارثی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر بودم. یک روز من در حال دویدن بودم و حقیقت را در مورد سلامتی از خدا خواستم. او به من گفت که به ابتدا بازگردم. آغاز به معنی باغ عدن بود.

شفا آنجاست. اولین نیت خدا برای ما بنابراین من شروع به تحقیق و برداشتن مراحل کودک برای تغییر رژیم غذایی خود کردم. من با 21 روز تغذیه قلیایی و حذف غذاهای اسیدی شروع کردم. سپس غذاهای اسیدی را یکی یکی دوباره معرفی کردم تا بتوانم ببینم کدام غذاها باعث تحریک من شده اند. مطمئناً به اندازه کافی گوشت ، تخم مرغ و محصولات لبنی درد آرتروز ، نقرس و میگرن من را گزارش کرده و همچنین اضطراب را گزارش کرده اند. محصولات غلات IBS-D گزارش شده است. و غیره و غیره

همچنان که قدم های کودک را بر می داشتم ، بالاخره باید چالش های خام و روزه های آب میوه را انجام می دادم. من می خواستم کاملاً خام باشم ، اما خام نگه داشتن آن تا شام آسان تر است. سپس یک شام قلیایی بخورید. من هنوز خودم را یک کودک پا پیش می دانم و امیدوارم روزی کاملاً خام باشم. اما من هرگز به خودم ضربه نزدم. من سلامتی خود را دوست دارم.

در این قسمت خواهید آموخت:

aling️ برخورد با همسرتان در شرایطی که از رژیم نرخ اولیه بالا استفاده می کنید
How️ چگونه به فرزندان خود ریشه های سالم بدهیم تا رشد کنند
️ چگونه غذا خوردن تمیز را آسان کنیم ، به ویژه تهیه غذای خام

کل قسمت را بشنوید:

منابع برای قسمت ها:

️کریستین روشن فیس بوک
من محصولات ناقص تحویل داده شده به خانه خود را دریافت می کنم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه ناقص خود از میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
؟ به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
you آیا به مربی شدن علاقه دارید؟ درباره آن بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
؟ 30 روز چالش خام وگان
؟ یک ایمیل به من بفرست برای ارسال سوال و پیوستن به پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام

مشاوره در مورد کتاب:

// مهمان Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// مهمان کریستین مک دونالد
همسر ، مادر و همسر تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید