کیت میدلتون و اما رادوکانو در بازگشت به خانه با هم تنیس بازی می کنند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • این هفته کیت میدلتون با اما رادوکانو ، برنده تازه اوپن تنیس بازی کرد ، زمانی که این دو به افتخار بازگشت قهرمانان دیدار کردند.


  کیت میدلتون به خاطر عشق به تنیس مشهور است و حامی باشگاه تنیس و کروکت All England Lawn است و این نقش معتبر را از ملکه در سال 2016 بر عهده گرفت. مانند بسیاری از اعضای شرکت، کیت اغلب در ویمبلدون شرکت می کند و در ماه جولای ، او از انزوا بازگشت برای اهدای جام به برنده فینال زنان ، اشلی بارتی. و دوشس کمبریج نیز عملکرد ستارگان تنیس بریتانیایی را در مسابقات دیگر دنبال کرده است.

  در اوایل این ماه ، کیت اشتراک گذاری کرد پیام شیرین به اما رادوکانو به افتخار دستاورد خارق العاده او برای رسیدن به فینال مسابقات اخیر US Open. با آرزوی موفقیت برای او ، کیت احتمالاً مانند دیگران از دیدن پیروزی ایما و ادامه قهرمانی اوپن 2021 ایالات متحده خوشحال بود.

  اما رادوکانو ، بریتانیایی با قهرمانی جام آزاد آمریکا جشن گرفت

  دوشس یکی از کسانی بود که از طریق رسانه های اجتماعی به اما تبریک می گفت ، در حالی که این تنیسور همچنین یک نشان دریافت کرد پیام ملکهبه

  حالا کیت و اما سرانجام پس از پیروزی او در مسابقات آزاد آمریکا ، هنگام بازی تنیس در کنار یک رویداد ویژه بازگشت به خانه ، شخصاً ملاقات کردند.

  کیت با ارسال عکس های شیرین از این مناسبت در حساب های رسمی دوک و دوشس کمبریج در رسانه های اجتماعی ، به نظر می رسید که می تواند با Emma در رویدادی که توسط انجمن تنیس چمن در مرکز ملی تنیس برگزار می شود تنیس بازی کند.

  اما اما تنها قهرمان تنیس اوپن آمریکا نبود که کیت ملاقات کرده بود. دوشس همچنین به جو سالسبری برنده دو نفره و مختلط مردان و همچنین آلفی هیویت و گوردون رید که دو نفره روی ویلچر مردان برنده شدند معرفی شد.

  هر پنج نفر در یک عکس گروهی فوق العاده ظاهر شدند که در پست رسانه دوشس در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. اینجا tبا افتخار اعلام کرد ، ‘در حضور قهرمانان 🏆 تبریک می گویمemmaraducanu ، @ joesalisbury92 ، @ alfiehewett6 وgordonreid برای نتایج شگفت انگیز شما در # USOp امسال. همه ی ما به شما افتخار می کنیم!

  همانطور که توسط تلگراف، مهارتهای تنیس کیت بازیکنان حرفه ای را تحت تأثیر قرار داد ، که به ویژه از حق او تعریف کردند.

  کاترین ، دوشس کمبریج و اما رادوکانو قهرمان اوپن بریتانیا در حال فعالیت در مرکز ملی تنیس LTA

  گزارش شده ، اما می گوید: “حق او باورنکردنی بود. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. این بسیار سرگرم کننده بود.”

  در حالی که گفته می شود جو بازیکن دیگر موافق است ، اظهار می دارد: “این واقعا سرگرم کننده بود. من از سطح کیت بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.” او بدیهی است که آن را دوست دارد و قبلا بازی های زیادی انجام داده است ، اما حضور در زمین بسیار سرگرم کننده بود. با او. حق او بسیار خوب بود. “

  طرفداران سلطنتی بدون شک امیدوارند در آینده طعم مهارت های تنیس کیت میدلتون را بچشند.  دیدگاهتان را بنویسید