یک دوست پسر سابق به دلیل شیرین کاری با دیوید دوبریک 10 میلیون دلار شکایت کرده است


همه ما شنیده‌ایم که دوستی همیشه ماندگار نیست. دیوید دوبریک توسط دوست پسر سابق جف ویتک تعقیب می شود – که پس از یک شیرین کاری با چنین حادثه وحشتناکی روبرو شد و در بیمارستان بستری شد.

دیوید دوبریک جف ویتک را مجروح کرد

به گفته منابع، او 10 میلیون دلار غرامت می خواهد.پس از 25 سال دوبریک به دلیل “سهل انگاری عمومی و شکنجه عمدی”، این امر به طرز باورنکردنی باعث شده است که از کار استراحت کند و قبوض بیمارستان را به دلیل چنین جراحات شدید جبران کند. تا حادثه

یک دوست پسر سابق به دلیل شیرین کاری با دیوید دوبریک 10 میلیون دلار شکایت کرده است

در سال 2020، ویتک دچار شکستگی‌های متعدد صورت و آسیب چشم شد و جمجمه‌اش پس از تاب خوردن از طنابی که به حفاری در خانه اینفلوئنسر بسته شده بود، شکست.

مستندات توضیح می‌دهند که دوبریک ابزار را با سرعت خطرناکی می‌چرخاند و باعث ایجاد ویتک می‌شود که باعث «آسیب‌های بی‌شماری» برای او شد.

ویدئوی مربوط به این حادثه بارگذاری شد اما به زودی حذف شد. با این حال، بسیاری از ما این ویدیو را تماشا کرده ایم. جف ویتک به دنبال غرامت 10 میلیون دلاری برای پوشش هزینه های از دست رفته دستمزد و ظرفیت سود و همچنین تمام صورت حساب های بیمارستانی است که به دست آورده است.

پادکستر 32 ساله جف اف ام در این پرونده ادعا می کند که دوبریک، 25 ساله، در حال رانندگی بیل مکانیکی بود که در اقیانوس برای یک آبشار در ژوئن 2020 تنظیم شده بود، و از دوستانش خواست تا با کمک طناب از دستگاه تاب بخورند. چند شی دیگر به صورت تجمعی وجود داشت.

آن روز بدترین اتفاق برای او افتاد. او هرگز فکر نمی کرد که چنین کاری با او انجام شود. ویتک در گذشته نیز درباره به اصطلاح حادثه توضیح داد.

او در بهمن ماه در شبکه های اجتماعی فاش کرد که به تازگی نهمین عمل جراحی خود را انجام داده است و به دلیل این حادثه با مشکلات زیادی مواجه شده است. او همچنین به ما گفت که بعد از نهمین عمل او یک عمل دیگر وجود دارد.

دیوید دوبریک جف ویتک را مجروح کرد

در همان ماه، یکی از کمدین ها تأیید کرد که ویتک و دوبریک پس از بستری شدن ویتک در بیمارستان حتی با هم صحبت نکردند زیرا ظاهراً او نرسیده بود.

ویتک همچنین توضیح داد که منتظر متن دیوید بوده است، اما حتی پس از انجام عملیات حتی یک پیام هم ارسال نکرده است. دیوید از اینستاگرام استفاده کرد و پس از دیدن یکی از پست های او، ویتک احساس بسیار بدی کرد زیرا به عنوان یک دوست احساس بسیار بدی داشت.

ویتک توضیح داد که او برای مدت طولانی از او دفاع کرده است، و داستان بسیار بیشتر از این بود که دیوید یک هفته قبل از اینکه دوبریک را یک “دوست کثیف” بداند برای او پیامک ارسال نکرده بود.

دیوید همچنین گفت که ویتک به دلیل رانندگی مجروح شده است. دوبریک همچنین به ما گفت که نمی‌دانست این می‌تواند باعث تصادف شود و اگر می‌توانست، دوست دارد آن روز را به عقب برگرداند و می‌خواهد همه چیز خوب باشد. دیوید همچنین گفت که اکنون از آن روز پشیمان است و تا آخر عمر این کار را خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

کندال جنر و دوین بوکر به رابطه خود پایان دادند!

Java Burn Reviews – تجربیات دنیای واقعی و بازخورد مشتری را کاوش کنید!

نظرات HardHS4 – یک قرص موثر برای سلامت جنسی برای مردان!

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید