6 مکمل کلیدی ضد التهابی | گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید مکمل به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکملی که برای کاهش التهاب به آن مراجعه می کنم روغن ماهی است (که به اسیدهای چرب ضروری امگا 3 نیز معروف است) که به کاهش سطح التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب ، منبع خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است ، بنابراین مکمل روغن ماهی با کیفیت خوب (یا روغن جلبک دریایی برای گیاهخواران) راهی است.


زردچوبه / کورکومین


زردچوبه به دلیل خواص ضد التهابی قوی در سالهای اخیر به یکی از مواد محبوب در محصولات تبدیل شده است. این قطعاً ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و در اصل به فرهنگ هند برمی گردد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه زردچوبه را به دلیل خواص ضد التهابی قوی آن برجسته کرده اند ، به همین دلیل است که می توانید آن را تقریباً در هر شکلی ، از جمله مکمل های زردچوبه ، بیابید.

فلفل سیاه کورکومین (ماده ای که در زردچوبه وجود دارد) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه غذا می پزید ، مقداری فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه را مکمل کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که دارای مزایای زیادی برای سلامتی است ، از جمله توانایی کمک به کاهش التهاب.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید تا سطح التهاب را با آزمایشات آزمایشگاهی بررسی کند. آنها به احتمال زیاد یک آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام می دهند زیرا این یکی از راه های اصلی برای بررسی سطح التهاب در بدن شما است.

ALA در کاهش نشانگرهای اصلی التهابی در خون مانند سطح CRP م effectiveثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که این دارو برای درمان عفونت های کروناویروس شبیه SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افراد مبتلا به آلرژی یا سینوزیت مزمن مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذاها و بله در شراب قرمز یافت می شود. مشخص شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است برای سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-Acetyl Cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است و شناخته شده است که سطح آنتی اکسیدان اصلی گلوتاتیون را برای حفظ سلامتی افزایش می دهد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، پیامدهای COVID-19 را بهبود بخشد و در نتیجه التهاب و آسیب بافت را کاهش دهد.

به خاطر داشته باشید که ایده خوبی است که با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط همکاری کنید که می تواند شما را در ایجاد رژیم غذایی خاص ، شیوه زندگی و تغییرات مکمل متناسب با نیاز بدن شما راهنمایی کند.

** برای خرید مکمل های حرفه ای و صرفه جویی 15 ، از درمانگاه آنلاین من دیدن کنید …

روی “پروتکل ها” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید